Google Adsense İle Para Kazanmak Mümkün

08.05.2020
Google Adsense İle Para Kazanmak Mümkün

İş ortamlarının dijitale taşındığu bu dönemde internet para kazanma yolları  birçok kişi tarafından aranıyor. Sebebi ise sahadaki işlerin giderek kısıtlı hale gelmesi. Tam bu noktada Google Adsense ile para kazanma metodu devreye giriyor.

Google Adsense para kazanmak için birkaç şey yapabilirsiniz. Örneğin; blog yazarak, Youtube’a videolar çekerek, reklam alarak  birçok para kazanma yöntemi mevcut. Elbette her insan oturduğu yerden para kazanmak ister. Fakat, bu iş bu kadar kolay değildir. Belirli bir teknik çerçevesinde evinizden para kazabilirsiniz. Bir sürü yapılabilecek iş var. Sizler, kendinize uygun dijital işi bularak kolaylıkla para kazanabilirsiniz.

Google Adsense İle Nasıl Para Kazanılır?

Google Adsense, sitenizde veya bloğunuzda reklam yayınlar ve reklam verenlerden alınan gelirden bir kısmını size verir. Bu yöntem ile hem kendisi kar eder, hem de siz edersiniz. Yaptığınız iş ve  konseptiniz ile alakalı reklamlar sayfada görünür ve o an sitede bulunan kişilere görünür. Bu sayede kişi reklamı görmüş olur.

İlk olarak blog veya Youtube kanalınızın para kazanmak için müsait olması için lazım. Bunun için kopya içerikten uzak durmalısınız. Ayrıca, Adsense kurallarına uymak zorundasınız. Tüm bu şartları sağladığınızda Google Adsense sitesine giriş yapıp, bilgilerinizi doğru bir şekilde girip başvuru yapabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz Google Adsense Hesabı ile ilk olarak numaranızı eşleştirmelisiniz. Daha sonra size pin gelmesi için adresinizi yazmalısınız. Unutmayın, orada ticaret yapıyorsunuz bu nedenden dolayı da tüm bilgilerinizin eksiksiz olması gerekiyor.

Google Adsense Neden Red Yedim?

Google Adsense Red yediyseniz, ilk olarak içeriklerinize bakmanız gerekiyor. Politika ihlali yaptığınız taktirde kabul edilmeniz imkansız. Kopya içerikler, müstehcen siteler vb. durumlarda Adsense sizin sitenizi onaylamaz. Tabi bunun yanın site içerisinde olması gereken bilgiler de var. Bu bilgilere internet ulaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir