Google Dijital Atölye İle Ücretsiz Eğitim

14.05.2020
Google Dijital Atölye İle Ücretsiz Eğitim

Ücretsiz dijital pazarlama eğitimi arayanlar için biçilmez bir değere sahip olan Google Dijital Atölye’nin içerisindeki ücretsiz dijital eğitimler, verimli kullanıldığında sizlere iş dünyasının kapılarını aralayabilir.

Dijital pazarlama hakında ücretsiz eğitimler veren Google Dijital Atölye birçok kişi tarafından henüz keşfedilmemiş durumda. Verdiği eğitimlerin ücretsiz olmasıyla birlikte kaliteli olmasıyla da gündeme gelen Google Dijital Atölye, kullanıcılarına ücretsiz sertifikalı eğitim vererek diğer ücretsiz kurslardan bir adım öne geçiyor

Piyasada iş bulmak için artık üniversite mezunu olmanız bir işe yaramıyor. Bunların haricinde yabancı dil bilginiz ve sertifikalarınızda sorgulanıyor. Bundan dolayı da sizler, dijital sertifika ihtiyacınızı burada karşılayacaksınız. Ücretsiz pazarlama eğitimleri sayesinde rakiplerinizin bir adım önüne geçeceksiniz. Üstelik burada sadece pazarlama yok.

Google Dijital Atolye Nasıl Kullanılır?

Dijital ortamda sertifikalı ücretsiz dijital kurs veren Google Dijital Atölye kullanımı konusunda sıkıntılar yaşanabilmektedir. Bu yüzden dolayı da adım adım sizler için anlattık;

  1. İlk olarak Google Dijital Atölye anasayfasına giriş yapın.
  2. Daha sonra Google giriş bilgilerinizi kullanarak sayfaya giriş yapın.
  3. Karşınıza gelen ekranda seviyenizi seçin
  4. İlgi çeken kurslar sıralanacaktır. Onlardan birine kayıt olun.
  5. Artık eğitime hazırsınız. Google Dijital Atölye ücretsiz eğitim için hazır.

Google Dijital Atölyede Hangi Eğitimler Var?

Google Dijital Atölye’de toplam 4 kategori bulunuyor. Bu 4 kategori içerisinde de yaklaşık 25 adet ücretsiz dijital kurs yer alıyor. Kursların bitirme süreleri zorluklarına göre değişiyor. Veri ve Teknoloji, Dijital Pazarlama, Dijital Güvenlik, Kariyet Gelişimi başlıkları çerçevesinde bu kursları alabilirsiniz.

Görüldüğü üzere Google Dijital Atölye kursları, daha çok dijital dünyada geçerli olacak bilgiler sunuyor. Google’ın dijital bir kuruluş olması ve kullanıcılara dijitali öğretmeye çalışması gayet normal gibi gözüküyor.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.