Google I/O Extended Web Edition başlıyor! İşte detaylar

07.06.2022
Google I/O Extended Web Edition başlıyor! İşte detaylar


Mayıs ayında meydana gelen Google I/O etkinliğinde Android 13 işletim sistemini ve Pixel serisinin yeni modellerini duyuran Google geliştiricilerin karşısına birçok yenilik ile çıktı. Google Pixel 6a, Pixel 7, Pixel 7 Pro ve Pixel tabletin tanıtılmış olduğu I/O sonrasında topluluklar tarafınca çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Bu etkinliklerden birisi de, 12 Haziran Pazar günü Google Developers ve […]

Mayıs ayında meydana gelen Google I/O etkinliğinde Android 13 işletim sistemini ve Pixel serisinin yeni modellerini duyuran Google geliştiricilerin karşısına birçok yenilik ile çıktı. Google Pixel 6a, Pixel 7, Pixel 7 Pro ve Pixel tabletin tanıtılmış olduğu I/O sonrasında topluluklar tarafınca çeşitli etkinlikler düzenleniyor.

Bu etkinliklerden birisi de, 12 Haziran Pazar günü Google Developers ve Zemin İstanbul partnerliğiyle 15.00 – 19.00 saatlerinde Zemin İstanbul’da gerçekleşecek olan Google I/O Extended Web Edition!

  • State of Angular
  • Geliştiricileri Bekleyen Yeni Dünya: Web3
  • WebAssembly

Ve fazlaca daha oldukça başlığın konuşulacağı etkinliğe katılmak için buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Google I/O nedir?

Google’ın teknolojileri üzerine yeniliklerini duyurduğu Google I/O’da paylaşılan önemli gelişmelerin, bölgesel dilde şu demek oluyor ki Türkçe olarak paylaşılıp değerlendirildiği etkinlikler bütünüdür.

Developer MultiGroup nedir?

Bünyesinde değişik teknoloji topluluklarını barındıran, ilgili teknolojileri meraklıları ile buluşturmayı ve katılımcılarını güncel gelişmeler üzerine bilinçlendirmeyi hedefleyen gönüllü bir topluluktur.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir