Google Play Store, 1.671 TL’lik parasız oyun ve uygulama veriyor

17.02.2022
Google Play Store, 1.671 TL’lik parasız oyun ve uygulama veriyor


Google Play Store, haftalık parasız uygulama ve oyun kampanyalarına devam ediyor. 14 Şubat Sevgililer Günü sebebiyle birçok şirket ürünlerinde indirim yapmıştı. Google ise Sevgililer Günü’nden bağımsız olarak bu haftaki kampanya kapsamında toplam kıymeti 1.671 TL olan uygulama, oyun ve ikon paketini parasız hale getirdi. Daima olduğu benzer şekilde, bu haftaki parasız uygulamaların tamamını habere ekledik. […]

Google Play Store, haftalık parasız uygulama ve oyun kampanyalarına devam ediyor. 14 Şubat Sevgililer Günü sebebiyle birçok şirket ürünlerinde indirim yapmıştı. Google ise Sevgililer Günü’nden bağımsız olarak bu haftaki kampanya kapsamında toplam kıymeti 1.671 TL olan uygulama, oyun ve ikon paketini parasız hale getirdi.

Daima olduğu benzer şekilde, bu haftaki parasız uygulamaların tamamını habere ekledik. Android telefon yada tabletinizde kullanmak istediğiniz uygulamayı yada oyunu ‘Yükle’ butonuna basarak parasız para ödemeden indirebilirsiniz. Bir tek kampanyanın en fazla 10 gün içinde sona ereceğini ve uygulamaların tekrardan ücretli hale geleceğini belirtmekte yarar var.

Sony ücretsiz PlayStation 5 dağıtıyor: İşte o ülkeler!


Sony parasız PS5 konsolu vereceğini deklare etti. Önümüzdeki iki hafta içinde PlayStation 5 kazanmak için 14 fırsat var.

Google Play Store, 1.671 TL’lik parasız uygulama ve oyun dağıtıyor

Listedeki uygulamanın ismine tıkladığınızda Google Play Store’da açılacaktır. Bu aşamada ‘Yükle’ butonuna tıkladığınızda uygulama telefonunuza kurulmaya başlamış olacak. İnternet hızınıza nazaran indirme süresinin uzayıp kısalabileceğini dikkatsizlik etmeyin.

play store ücretsiz uygulama oyun

Parasız olan uygulamalar

  • Simple Clock Widget – Word Clock (Parasız – 6,19 TL)
  • Crypto Helper (Parasız – 5,09 TL)
  • Bubbles Battery Indicator – Charging animation (Parasız – 11,99 TL)
  • GPS Speed Pro (Parasız – 3,59 TL)
  • AwF Polar Event – watch face (Parasız – 16,99 TL)
  • Numberwiz (Parasız – 4,99 TL)
  • Retom – Icon Pack (Parasız – 3,99 TL)
  • Rozo Glass – Icon Pack (Parasız – 3,99 TL)
  • Crumple – Icon Pack (Parasız – 3,79 TL)
  • Color Paper – Icon Pack (Parasız – 8,19 TL)

Parasız olan oyunlar

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.