Görevden alma kararları Resmi Gazete’de yayımlandı

08.03.2022
Görevden alma kararları Resmi Gazete’de yayımlandı


Emek harcama ve Toplumsal Güvenlik Bakanlığı ile Maden Incelem ve Arama Genel Müdürlüğüne (MTA) ilişkin görevden alma kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla piyasaya çıkan kararlara gore, Emek harcama ve Toplumsal Güvenlik Bakanlığı Emek harcama Genel Müdür Yardımcısı Onur Kazancı ile MTA Genel Müdür Yardımcısı Muhammet Emrah Ayaz görevlerinden alındı.

Söz mevzusu kararlar 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2’nci maddesi gereğince verildi. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Erdoğan-Putin görüşmesinin detayları belli oldu! Putin ayçiçek yağı için talimat verecekErdoğan-Putin görüşmesinin bilgileri belli oldu! Putin ayçiçek yağı için yönerge verecek
Kadın kılığında kaçarken yakalandı! 'Kahramanı tanıyın'Hanım kılığında kaçarken yakalandı! ‘Kahramanı tanıyın’
Gassaldan cenazeyle skandal paylaşım! 'Görevimizin başındayız'Gassaldan cenazeyle skandal paylaşım! ‘Görevimizin başındayız’YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir