GTA 5 Ücretsiz Oldu! Nasıl İndirilir?

15.05.2020
GTA 5 Ücretsiz Oldu! Nasıl İndirilir?

Gta 5 ücretsiz oldu mu? Sorusu bugünün en çok sorulan sorusu oldu. Çünkü Epic Games Store’da GTA 5 ücretsiz söylentileri, oyuncuları bu soruya yöneltti. Eğer, siz de bu soruyu arıyorsanız size süper bir haberimiz var. GTA 5 ücretsiz oldu! Gta 5 ücretsiz indirme rehberimizle kurulumu sizlerle paylaşacağız. Ayrıca, oyunu Epic Games Store üzerinden indirdiğinizde oyun ömür boyu sizin oluyor. Şimdiden iyi eğlenceler!

2013 yılında piyasaya sürülen ve yaklaşık 7 senedir peşpeşe rekorlar kıran oyun GTA 5, bugün itibari ile Epic Games Store’da ücetsiz kullanıma açılan GTA 5 yoğun ilgi görüyor. Oyunun yaklaşık fiyatı ise 160 TL civarında. Dolar kurunun hızlı artış göstermesinin de etkisi var.

Gta 5 Ücretsiz Nasıl İndirilir?

Bir süredir söylenti şeklinde kulaktan kulağa yayılan GTA 5 ücretsiz olacak söylentileri nihayet gerçek oldu. Epic Games, yaptığı bu hamle ile birlikte oyuncuların kalbini fethetmiş durumda. Peki, GTA 5 nasıl indirilir ve nasıl kurulur? Bu sorunun cevabı aşağıda gizli;

  1. Adım: Epic Games Store’dan ücretsiz GTA 5 duyurusunu bulun ve sayfaya giriş yapın.
  2. Adım: Sayfaya girdiğinizde sağ alt köşede Yükle butonu ile karşılaşacaksınız.
  3. Adım: Karşınıza hesaba giriş yapmak için panel gelecektir. Eğer, hesabınız var ise giriş yapın. Yoksa kayıt olun ve giriş yapın.
  4. Adım: Girişi başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra sipariş ver butonu gelecektir. O butona tıklayın.
  5. Adım: Siparişi başarılı bir şekilde verdikten sonra oyun kütüphanenize gelecektir.
  6. Adım: Kütüphanenize gelen ücretsiz GTA 5 oyununu dilediğiniz zaman indirip, dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

UYARI: Eğer, Epic Games Sitesine girmezse korkmayın. Bu muhteşem haberin ardından birçok oyun sever oyunu ücretsiz indirmek için siteye akın etti. Ne yazikki site çöktü.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir