GTA 6 ne süre çıkacak?

31.01.2022
GTA 6 ne süre çıkacak?


Grand Theft Auto serisinin yenisi heyecanla oyunseverler tarafınca ümit ediliyor. GTA serileri uzun senelerdir en fazla sevilen oyunlardan biri olma hususi durumunu halen koruyor. Geçtiğimiz aylarda Rockstar Games, Grand Theft Auto serisinin başka bir kısmı için çalıştığını onaylamıştı. Bu haberin peşinden tamamımız ‘GTA 6 ne süre çıkacak?’ sorusunun yanıtını aradı. Peki, GTA 6’in çıkış zamanı açıklandı mı, GTA 6 hakkında analistler ne diyor?

Şimdiye kadar Rockstar Games, 3-4 yılda bir yeni GTA oyunu ile karşımıza çıkıyordu. Bir tek GTA Online‘ın satışa sunulmasıyla işler değişti. GTA serisinin son oyunu 2013‘te çıkmıştı. Dokuz yıl ilkin çıkan oyunun milyonlarca kopyası satılmıştı. Bir tek oyuncuların Rockstar Games’ten artık yeni bir GTA oyunu beklentisi, şu demek oluyor ki GTA 6 beklentisi var.

33 yıllık Game Boy’da GTA 5 oynandığı iddiası gündem oldu!


33 senelik Game Boy’da GTA 5 oynandığı iddiası gündem oldu!

Nintendo tarafınca 1989’da piyasaya sürülen 33 senelik Game Boy konsolunda GTA 5 çalıştırıldığı iddia edildi.

Analistlerden GTA 6 açıklamaları

Rockstar Games ve 2K şirketlerini de bünyesinde barındıran Take-Two, geçtiğimiz günlerde Zynga’yı 12,7 milyar dolara bünyesine satın almıştı. Şirketten meydana getirilen açıklamada, 2024’te senelik gelişme oranının yüzde 14 olacağı bilgisi paylaşıldı.

GTA 6’nın piyasaya sürülüş zamanı net olarak bilinmese bile analistler bu mevzuda değişik iddialar öne sürüyor.  Kısa süre ilkin Take-Two’nun kısa sürede Zynga’yı satın alması için meydana getirilen analizlere gore, Nisan 2023-Mart 2024 arası oyunseverler ile buluşabilir.

Jefferies’ten bir analist ise 2021 senesinde çıkacak minimum bir Rockstar Games oyununun olacağına inandıklarını belirtiyor.

Öte taraftan gene de kati bir informasyon bulunmuyor.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.