GTA Online, Keanu Reeves’e referans yapmış oldu

04.02.2022
GTA Online, Keanu Reeves’e referans yapmış oldu


GTA Online bünyesine yeni bir motosiklet geldi. Western Reever ismine haiz motorun Keanu Reeves ve Cyberpunk 2077‘ye bir referans olduğu düşünülüyor. Aracın ismine baktığımızda oldukça dikkat çekici durduğunu görüyoruz. Bundan dolayı bakıldığında Rockstar Games, Keanu Reever yazmaktan son anda vazgeçmiş şeklinde görünüyor.

Bisikletin gövde kısmı da ayrı bir paskalya yumurtasını çağrıştırıyor. Cyberpunk 2077 oyunundaki araçlara oldukça benzer bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Aracın bir de sarı renkte olması emsalsiz referansın nereye gittiğini ortaya koyuyor.

GTA Online: The Contract güncellemesi yayınlandı: Yeni otomobiller eklendi!


GTA Online: The Contract güncellemesi yayınlandı: Yeni otomobiller eklendi!

En fazlaca sevilen oyunlar içinde bulunan GTA Online, yeni güncelleme aldı. Bu güncellemeyle birlikte oyuna yeni otomobiller eklendi.

Western Reever motorunun renk şeması tesadüf değil

2020 senesinde Reeves, Arch Motorcycle ve CD Projekt RED içinde bir ortaklık duyurdu. İki şirket, Arch Method 143‘e dayanan Cyberpunk 2077‘den Arch Nazare motosikletinin gerçek versiyonunu ortaya koymak için birlikte çalıştı. Birkaç dikkate kıymet farklılık olmasına karşın Reever, Arch Nazare’nin oldukça benzeyen bir modelini ortaya koyuyor.

gta-online-keanu-reeves-e-referans-yapti

Tanıtım resmindeki renk şeması da tesadüfen oluşturulmuş bir durum değil. Bundan dolayı Rockstar Games bu şekil göndermeler yapmayı oldukça seviyor. Bir çok süre de GTA oyun serisinde serinin eski yapımlarına referanslar yollamayı uygun buluyor.

GTA Online bünyesinde aracın fiyatı 1,9 milyon GTA$

Rockstar Games, mevcut tasarımı mühendislik, aerodinamik ve onlarca senelik inovasyonun birleşmesi olarak tanımladı. Bu eski Johnny Silverland‘ın onaylayacağı türden bir tanım şeklinde duruyor. Aracı isterseniz GTA Online’daki Legendary Motorsport‘tan 1,9 milyon GTA$‘ı şeklinde düşük fiyata edinebilirsiniz.

Sizler GTA Online‘a gelen Western Reever motoru hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin!


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.