GTA San Andreas Unreal Engine 5 ile tekrardan yapılmış oldu

21.05.2022
GTA San Andreas Unreal Engine 5 ile tekrardan yapılmış oldu


Oyun dünyasını kasıp kavurmaya devam eden Unreal Engine 5, son olarak GTA San Andreas’ı tekrardan işlemek için kullanıldı. Rockstar Games’in Grand Theft Auto: The Trilogy ile sunmuş olduğu remake’i yerden yere vuran Unreal Engine 5’li GTA San Andreas göz kamaştıran görsellere haiz.

GTA San Andreas Unreal Engine 5 ile iyi mi görünüyor?

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition hayal kırıklığı yaratan bir remake olmasının peşinden, GTA fanatikleri kendi konseptlerini hayata geçirmeye başladı. Grove Street’i Unreal Engine 5 ile tekrardan inşa eden son konsept emek vermesi, oyunculardan tam not almayı başardı.

GTA 6 için çılgın iddia: Zamanının ötesinde grafiklerle gelecek


GTA 6 için deli iddia: Zamanının ötesinde grafiklerle gelecek

GTA 6 oyun motoru ile ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı. Rockstar Games’in yeni motoru, zamanının ötesinde grafikler sunacak.

TeaserPlay isminde YouTube kanalı tarafınca yüklenen yeni konsept, Grove Street’in Unreal Engine 5’te iyi mi görünebileceğine dair kısa bir perspektif sunuyor. 2 dakikalık video; oldukça gerçekçi görseller, yüksek kaliteli dokular ve tesirinde bırakan aydınlatma ile Grove Street’in hem gündüz hem de gecesini ortaya koyuyor.

Unreal Engine 5’li demoda ek olarak Hossein Diba isminde tasarımcının oluşturduğu CJ de boy gösterdi. Diba’nın 3 boyutlu CJ modeli MetaHuman projesi değil, bir tek oldukça gerçekçi görünüyor.

Gene de bu videonun yalnız bir konsept olacağını unutmamak lazım. Mod yapımcısı, Take-Two’nun üçüncü taraf modlara karşı ne kadar sert bulunduğunu bildiğini ve sorunla karşılaşmamak için oyunculara sunmayacağını söylemiş oldu. 

gta trilogy title update 1.03

Unreal Engine 5 ve GTA arasındaki iş birliğinin neler ortaya koyabileceğini azca fazlaca biliyoruz. Yalnız Rockstar’ın GTA 6’yı geliştirmek için kendi motorunu kullanacağının da farkındayız. Daha önceki sızıntılar, GTA 6 için kullanılacak Rockstar grafik motorunun (RAGE9) inanılmaz olacağını ortaya koymuştu.

Peki siz Unreal Engine 5’li GTA San Andreas hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.