GTA Trilogy sahiplerine parasız oyun armağan ediliyor – Teknoloji Pusulası

22.12.2021
GTA Trilogy sahiplerine parasız oyun armağan ediliyor – Teknoloji Pusulası


Rockstar Games tarihinin en sorunlu çıkışlarından birine imza atan GTA Trilogy – The Definitive Edition cephesinde sular durulmuyor. Gelen güncellemeler sonrasında sorunların bir kısmı giderilmiş olsa da oyuncular üçlemenin son halinden halen memnun değil. Rockstar Games, GTA Trilogy’yi satın almış oyunculara özür mahiyetinde bir oyun armağan etmeye karar verdi.

GTA Trilogy, PC’ye mobil platformdan port edilmiş!


GTA Trilogy, PC’ye mobil platformdan port edilmiş!

GTA Trilogy üzerine tartışmalar bitmek bilmiyor. Şimdi de üçlemenin mobil platformdan PC’ye port edilmiş olduğu ortaya çıktı.

GTA Trilogy sahipleri, 5 oyundan birini seçebilir

Rockstar Games tarafınca, GTA serisinin en sevilen oyunlarından GTA Vice City, GTA III ve GTA San Andreas üçlemesini yenilenmiş grafikler ve oynanışlarla piyasaya sürüleceği açıklanarak coşku yaratan GTA Trilogy – The Definitive Edition, piyasaya çıktıktan sonrasında büyük tepkiyle karşılandı.

Oynanış hataları, averaj 20 yıl öncesine dair sorunların dahi giderilmemesi ve çeşitli bug’larla gündemden düşmeyen GTA Trilogy için teselli mahiyetinde bir haber geldi. Oyunun yapımcısı Rockstar Games, GTA Trilogy’yi PC platformunda satın almış oyuncular için küçük de olsa bir jest hayata geçirmeye karar verdi. Üçlemenin sorunlu çıkışı sonrası küplere binen oyunculara, Rockstar Games’in oldukça başarıya ulaşmış 5 eski oyunundan biri armağan ediliyor.

GTA Trilogy’nin PC versiyonunu Rockstar Launcher üstünden satın alan oyuncular, aşağıdaki 5 oyundan herhangi birini seçerek Rockstar kütüphanelerine ekleyebilecekler. Eğer siz de GTA Trilogy – The Definitive Edition sahibiyseniz, buraya tıklayarak ilgili promosyon sayfasına erişebilirsiniz.

GTA Trilogy sahiplerinin parasız alabileceği oyunlar:

  • Max Payne 3
  • Grand Theft Auto V: Premium Edition
  • Grand Theft Auto IV: Complete Edition
  • L.A Noire
  • Bully: Scholarship Edition

GTA’ya rakip olacak Saints Row’dan yeni bilgiler geldi!


GTA’ya rakip olacak Saints Row’dan yeni bilgiler geldi!

Dünyanın en sevilen açık dünya oyun serilerinden önde gelen Saints Row, 2022’de geri dönüyor. İşte oyuna dair yeni bilgiler…

Eğer yukarıdaki oyunların hepsine sahipseniz yada hiçbiri ilginizi çekmiyorsa, hediyenizi GTA Online için Beyaz Köpekbalığı Kartı yada Red Dead Online için 55 külçe altın olarak da alabilirsiniz. Peki sizler Rockstar Games’in bu promosyonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir