Gülben Ergen: Göğüslerim silikon değil

03.02.2022
Gülben Ergen: Göğüslerim silikon değilGülben Ergen’e bir takip edeni “Silikonları yenilemişsin” yazınca meşhur isim bu yoruma cevap vermeden geçmedi.


Gülben Ergen: Göğüslerim silikon değil

Giydirilmiş olduğu sahne giysileri takip edenleri tarafınca beğenilmeyen müzisyen Gülben Ergen iddialı seçimlerle dikkat çekmeye devam ediyor. Göğüs dekolteli bilgileri yeğleyen Ergen, yeni pozlarını paylaşınca takipçilerinden oldukça sayıda yorum aldı.

Gülben Ergen’e bazı takip edenleri silikon yorumlarında bulunmuş oldu. Bir takip edeni şarkıcıya “Silikonları yenilemişsin oldukça güzel görünüyor” yazınca Ergen sessiz kalamadı.

“HİÇ SİLİKONUM OLMADI”

Gülben Ergen takipçisine yanıtında ilkin “Hayatımda asla silikonum olmadı” yazdı. Peşinden ise bu yorumu sayfasında ifşa ederek Sanki beraber gittik silikon taktırmaya” yorumunda bulunmuş oldu.

Gülben Ergen: Göğüslerim silikon değil #1

Gülben Ergen: Göğüslerim silikon değil #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir