Gülben Ergen’e üstsüz poz sorusu

01.03.2022
Gülben Ergen’e üstsüz poz sorusuTakipçilerinin sorularını yanıtlayan Gülben Ergen’e ‘bekaret’ sorusundan sonrasında şimdi de ‘üstsüz poz’ sorusu geldi.


Gülben Ergen'e üstsüz poz sorusu

Toplumsal medya hesabını etken kullanan adlar içinde yer edinen Gülben Ergen, takipçilerinin sorularını yanıtladı. Ergen hiçbir suali pas geçmedi.

“Bakirelik mühim mi?” sorusuna “İyi insan olmak mühim” yanıtını vererek geçtiğimiz günlerde gündeme gelen Gülben Ergen bu sefer göğüsleriyle ilgili soruya cevap verdi.

ÜSTSÜZ POZ SORUSU

Biri silikon sorusuydu. Gülben Ergen “Göğüsleriniz silikon mu?” sorusuna “Değil. Takma bir şey yok bende” yanıtını verdi.

İddialı sahne tarzıyla öne çıkan Ergen’e sorulan bir öteki sual da “Üstsüz poz vermeyi düşünür müsünüz?” oldu. Meşhur müzisyen bu şekilde bir şeyi düşünmediğini açıkladı.

Gülben Ergen e üstsüz poz sorusu #1

Gülben Ergen e üstsüz poz sorusu #2

Gülben Ergen e üstsüz poz sorusu #3

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.