Gülben Ergen’in elbiseleri beğenilmedi

03.01.2022
Gülben Ergen’in elbiseleri beğenilmediGülşah Saraçoğlu ile çalışan Gülben Ergen’in bu yeni seçimi takipçilerinin bir kısmının memnun etmedi.


Gülben Ergen'in elbiseleri beğenilmedi

Yılbaşı programı için İbo Show’a konuk olan Gülben Ergen yeni yıl sahnesi için de göğüs dekoltesi ön planda olan seçimler yapmış oldu.

MODACI DEĞİŞTİ

Modacı Gülşah Saraçoğlu ile çalışan Gülben Ergen son sahne kostümleriyle gündeme geldi. Gülben Ergen İbo Show için göğüslerinin bir kısmını açıkta bıraktan mavi elbise tercih ederken Ankara sahnesi için de gene göğüs dekoltesi öne çıkan seçimler yapmış oldu.

BEĞENEN DE VAR

Kostümleriyle ilgili toplumsal medyadan yorumlar alan Ergen’in bu yeni seçimi takipçilerinin bir kısmının ise hoşuna gitmedi. Bir çok takip edeni bu biçim değişikliğini Ergen’e yakıştırırken bazı takipçiler ise kostümleri birbirine benzer buldu.

Bazı kullanıcılar ise “Gülşah Saraçoğlu seni kendine benzetmiş” yorumlarında bulunmuş oldu.

Gülben Ergen in elbiseleri beğenilmedi #1

Gülben Ergen in elbiseleri beğenilmedi #2

Gülben Ergen in elbiseleri beğenilmedi #3

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.