Gülçin Ergül’den yeni paylaşım

31.01.2022
Gülçin Ergül’den yeni paylaşımMeşhur müzisyen Gülçin Ergül, trafik kazasonda kaybetmiş olduğu sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı’yla ilgili yeni bir paylaşımda bulunmuş oldu.


Gülçin Ergül'den yeni paylaşım

Gülçin Ergül ile sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı, 14 Aralık’ta Balıkesir’de trafik kazası geçirmişti. Yağış sebebiyle kayganlaşan yolda tır ile çarpışan otomobilden Gülçin Ergül yaralı olarak çıkarken sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı ise yaşamını kaybetmişti.

Evlilik hazırlığı yapmış olduğu sevgilisinin ölümü sebebiyle zor zamanlar geçiren ve ruhsal destek alan Ergül, Instagram sayfasında yeni bir paylaşım yapmış oldu.

Karakalemle kendisi ve sevgilisi Erdal’ın fotoğrafını paylaşan Gülçin Ergül, şu notu düştü;

“ACIMI ZOR DA OLSA KABULLENDİM”

“Ayaklarım geri gide gide zorla çıktığım yürüyüşler, tatlı kedilerimizi sevme terapisi, meditasyon, bedenimin izin verdiği kadarıyla yin yoga, anlam arayışı, dostlarımdan duyduğum teselliler, tutunduğum dualarım, baktığım onca güzel anı fotoğrafı ve videolar, hangi düğümde olduğumu üzüntümden devamlı unutuyor olsam da makrome örme terapileri, hafızamdaki müthiş eşi olmayan güzellikler, enerjik sesi ve kalbimde sevginin ve aşkın en derininin sonsuzluğunu sezmek, bu gerçekliği karşılıklı hissetmiş olmak, ruhumu öylesine duyumsayan o güzel ruhu kısıtlı süre de olsa tanımış ve hissetmiş olmaktan dolayı minnettar olmak ve bilemediğim hayata karşı isyankarlıktansa, acımı zor da olsa kabullenip, fakat bu nadide güzel hissi tatmış olmaya şükretmek, bu yoğun hislerle şarkılar üstünde çalışmak, her zamanki ilgisiyle yanımdaymış benzer biçimde hayal ederek şan egzersizlerimi yapmak, başarı göstermiş olunca gülümsediğini düşünmek ve bu düşünceden güç almak, duyguların bastırılmamasına ehemmiyet vermek, kimi zaman onun o pozitif enerjisine uyum gösterip gülümseyerek anmak… İşte bunlarla deniyorum bu yaşamda güçlenerek hep kalbimde onunla devam edeceğime inanmayı…”

“AŞK HEP SENİNLE”

Hepsi grubunun solistlerinden Eren Bakıcı da bu paylaşıma kayıtsız kalamadı. Arkadaşına destek olan Bakıcı, “Canım benim hakikaten enerjisini ortaya çıkartarak tüm bu farkındalıklı hislerini yaşaman oldukca güzel. En saf haliyle sevgiyi hissetmen ve onu en güzel haliyle kalbinde yaşatman oldukca güzel. Aşk hep seninle…” yorumunu yapmış oldu.

Gülçin Ergül den yeni paylaşım #1

Gülçin Ergül den yeni paylaşım #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.