Gülşen, derin yırtmaçlı elbisesiyle şov yapmış oldu

14.01.2022
Gülşen, derin yırtmaçlı elbisesiyle şov yapmış olduTarzıyla gündemden düşmeyen meşhur müzisyen Gülşen gene oldukca yürekli bir giyim tercih etti.


Gülşen, derin yırtmaçlı elbisesiyle şov yaptı

Pandemideki yasakların kalkmasıyla neredeyse her gün konser veren Gülşen, Ankara sahnesinde tercih etmiş olduğu giysiyle gene dikkatleri üstüne çekti.

Konserden görüntüleri toplumsal medya hesabı Instagram’dan paylaşan meşhur şarkıcıya oldukca sayıda beğeni ve yorum geldi.

PÜSKÜLLÜ VE YIRTMAÇLI

İddialı tarzıyla tüm dikkatleri üstüne çeken Gülşen’in sahne giysisi gene oldukca cesurdu. Dekolteli, mor püsküllü elibsesi ve file çoraplarıyla göz kamaştıran Gülşen gene kendinden konuşturmayı başardı.

“AİLELER İZLİYOR”

Hadise, Gülşen ve Hande Yener benzer biçimde meşhur adların giysileri bir süredir tartışılıyor. Son olarak İzzet Yıldızhan mevzuya dair “Aileler izliyor, benim çocuklarım izliyor. Birazcık daha kendinize saygı duyurun. Külotla, mayoyla sahne olmamalı” diyince ortalık karıştı.

Gülşen, derin yırtmaçlı elbisesiyle şov yaptı #1

Gülşen, derin yırtmaçlı elbisesiyle şov yaptı #2

Gülşen, derin yırtmaçlı elbisesiyle şov yaptı #3

Gülşen, derin yırtmaçlı elbisesiyle şov yaptı #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.