Gülşen, seyircinin kucağına oturdu

08.03.2022
Gülşen, seyircinin kucağına oturduMeşhur müzisyen Gülşen son konserinde yapmış olduğu hareketle toplumsal medyada gündem oldu.


Gülşen, seyircinin kucağına oturdu

İddalı sahne giysileriyle gündemden düşmeyen Gülşen, önceki akşam da bir mekanda sahne aldı.

Kasık kısmına bir kurdele takılı ve beline kadar yırtmaçlı bir elbise yeğleyen Gülşen, gene oldukca konuşulacak bir harekete de imza attı.

KUCAĞA OTURDU

45 yaşındaki müzisyen, son konserinde sahneden inerek seyircilerden birinin kucağına oturdu. O anlamış olur ise başka bir seyircinin cep telefonuna yansıdı.

Gülşen’in hem giysisi hem de yapmış olduğu hareket toplumsal medyanın gene gündemindeydi.

Gülşen, seyircinin kucağına oturdu #1

Gülşen, seyircinin kucağına oturdu #2

Eleştirilere maruz kalan Gülşen, “Giyim üstünden değişik değişik ”fakat”larla sırf beni ya da sizden olmayanları iyi mi alaşağı ederiz diye düşünerek çıktığınız bu yolda aslına bakarsak kendi ayaklarınıza, hemcinslerinizin ve evlatlarınızın ayaklarına takmaya çalıştığınız prangaların bilincinde mısınız?” diyerek tepki göstermişti.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.