Gülşen’den kucak dansı açıklaması

13.03.2022
Gülşen’den kucak dansı açıklamasıSon konserinde bir arkadaşının kucağına oturmasıyla oldukca konuşulan Gülşen’e, eşinin tepkisi soruldu. Meşhur müzisyen, “Ben bir tek konser veriyorum, bu şekilde de devam edecek” dedi.


Gülşen’den kucak dansı açıklaması

İddialı sahne giysileriyle gündemden düşmeyen Gülşen, sahne almış olduğu bir mekanda günlerce konuşulacak bir vakaya imza attı.

Kasık kısmına bir kurdele takılı ve beline kadar yırtmaçlı bir elbise yeğleyen Gülşen, bir arkadaşının kucağına oturdu.

45 yaşındaki şarkıcının o halleri, bir seyircinin cep telefonuna yansıdı.

KUCAĞA OTURDUĞU GÖRÜNTÜLER SORULDU

Konser bitti sadece tesiri devam etti.

Bir avmsinde magazin muhabirlerine yakalanan Gülşen’e, o görüntüler soruldu.

Gülşen konserde seyircinin kucağına oturdu VİDEO

“BU OLAYLARI KONUŞANLARA SORUN”

Meşhur müzisyen, “Ben bir tek konser veriyorum. Başka konserler de vereceğim. Bana değil, bu vakaları oldukca konuşanlara mesele.” diyerek yanıt verdi.

“NE TEPKİSİ?”

Eşi Ozan Çolakoğlu’nun bu görüntülere verdiği tepkisi de sorulan müzisyen, “Ne tepkisi? Söylediğim benzer biçimde ben bir tek konser veriyorum ve bu şekilde de devam edecek bu.” açıklamasını yapmış oldu.

Gülşen’den kucak dansı açıklaması #1

ÇOLAKOĞLU: GÜLŞEN HANIM’IN KIYAFETLERİNE KARIŞMIYORUM

Geçtiğimiz günlerde Ozan Çolakoğlu, Gülşen’in kostümleri ile ilgili “Gülşen Hanım’ın giysilerine karışmıyorum. Fikrimi doğal ki soruyor. Tasarımlarını oldukca beğeniyorum. Beğenmeyenlerin kendi zevkidir. Hakaret boyutuna erişmedikçe, yapıcı eleştiriler olabilir. Ben şahsen oldukca beğeniyorum.” demişti.

Gülşen’den kucak dansı açıklaması #2

GÜLŞEN: NASIL ALAŞAĞI EDERİZ DİYE DÜŞÜNEREK…

Eleştirilere maruz kalan Gülşen ise “Giyim üstünden değişik değişik ”fakat”larla sırf beni ya da sizden olmayanları iyi mi alaşağı ederiz diye düşünerek çıktığınız bu yolda aslen kendi ayaklarınıza, hemcinslerinizin ve evlatlarınızın ayaklarına takmaya çalıştığınız prangaların bilincinde mısınız?” diyerek tepki göstermişti.

Gülşen’den kucak dansı açıklaması #3

Gülşen’den kucak dansı açıklaması #4

Gülşen’den kucak dansı açıklaması #5

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.