Gülşen’in dikkat çeken sahne giysisi

16.01.2022
Gülşen’in dikkat çeken sahne giysisiTransparan sahne kostümü ile gene adından sıkça söz ettiren Gülşen, akıllara İzzet Yıldızhan’ı getirdi.


Gülşen'in dikkat çeken sahne kıyafeti

Konserlerde giydirilmiş olduğu yürekli sahne kostümleriyle sık sık adından söz ettiren Gülşen, dün gece gene tüm dikkatleri üstüne çekti.

Bikini üstüne transparan uzun elbise giyen müzisyen, adeta sınırları zorladı.

CESUR KIYAFETLERİ İLE KONUŞULUYOR

Pandemi sonrasında verdiği konserlerde giydirilmiş olduğu yürekli giysilerle gündem olan Gülşen’in son hali İzzet Yıldızhan’a yanıt olarak değerlendirildi.

Gülşen’in dikkat çeken sahne kostümü VİDEO

“KÜLOTLA, MAYOYLA ÇIKMASINLAR BİR ZAHMET”

Müzisyen İzzet Yıldızhan hanım şarkıcıların yürekli sahne giysilerini fazla açık bulduğunu belirterek münakaşa yaratmıştı.

Yıldızhan hanım şarkıcıların sahne giysilerini fazla açık bulduğunu vurgulayarak “Burası Türkiye. Hepimiz bu topluma nazaran yaşamalı. Külotla, mayoyla çıkmasınlar bir zahmet…” demişti.

Gülşen in dikkat çeken sahne kıyafeti #1

Gülşen in dikkat çeken sahne kıyafeti #2

Gülşen in dikkat çeken sahne kıyafeti #3

Gülşen in dikkat çeken sahne kıyafeti #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.