Günün en fazlaca izlenen yapımı: ‘Camdaki Kız’

24.12.2021
Günün en fazlaca izlenen yapımı: ‘Camdaki Kız’


Günün en çok izlenen yapımı: 'Camdaki Kız'

Kanal D’nin; yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, her kısmı ile adından söz ettiren dizisi Camdaki Kız, 25’inci kısmı ile ekrana geldi. Kantar Medya’nın verilerine nazaran; dizinin gösterilen bu kısmı, AB kategorisinde 8,37 reyting ve yüzde 19,91 izlenme oranı ile ABC1 kategorisine ise 8,57 reyting ve yüzde 18,07 izlenme oranı ile günün en fazlaca izlenen yapımı oldu.

Camdaki Kız’ın bu bölümünde; Alper’in Koroğlu Tüm ortaklık’teki ortaklık oylamasına yapmış olduğu baskın Cavit yardımıyla denetim altına alındı. Oylamadan çıkan kararla yeni otelde ortaklığı garantileyen Cavit, Alper’i kendi safına çekti. Sedat ile Cana’nın ilişkisi kalmış olduğu yerden devam ederken; Cana, Sedat’tan öğrendiği gerçeklerin peşine düştü. Feride’nin kendisine yapmış olduğu konuşmadan etkilenen Nalan, hayata tutunabilmek için tek çaresinin anne olmak olduğuna karar verdi. Meliha’nın kendisini Koroğlu Ailesi’ne başka bir kimlikle tanıttığını öğrenen Hayri ise gerçekleri Rafet’e söylemeyi bir süre daha erteledi.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Engin Şenkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şeri-foğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek benzer biçimde başarıya ulaşmış adlar rol alıyor. Senaristliğini Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan’ın değindiği dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstüne alıyor.

Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe akşamı Kanal D’de.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.