Güzelliğiyle dikkat çeken genç kızın hayatı kabusa döndü

Galler’de yaşayan genç kızın hayatı bir sivilceyle başlayan et yiyen ülser nedeniyle mahvoldu. Güzelliğiyle ön planda olan popüler kız artık …

04.11.2021
Güzelliğiyle dikkat çeken genç kızın hayatı kabusa döndü

Galler’de yaşayan genç kızın hayatı bir sivilceyle başlayan et yiyen ülser nedeniyle mahvoldu. Güzelliğiyle ön planda olan popüler kız artık aynaya bile bakamıyor.

Galler’de yaşayan üniversite öğrencisi Kirsten Cowell, başına gelenlerle herkesi yasa boğdu. Cowell, üniversiteye gittiğini ve güzelliği nedeniyle arkadaşları arasında çok popüler bir konumda olduğunu ifade etti. Ancak genç kızın hayatı bir anda kabusa döndü. Et yiyen ülser nedeniyle suratı yaralarla doldu.

Başına gelenler hakkında konuşan Kirsten Cowell, şunları ifade etti:

“Ülserden sonra artık aynaya bile bakamaz hale geldim. Ülser her gün yayılıyor, yüzümü görmek istemiyorum. Çok severek gittiğim kursu da bırakmak zorunda kaldım.”

 

“SİVİLCE ŞEKLİNDE ÇIKMAYA BAŞLADI”

19 yaşındaki genç kız, önce yüzünde bir sivilce belirlediğini anlatarak, şunları söyledi:

“Yüzümde sivilce çıktığını fark ettim, önce bunu önemsemedim. Daha sonra rastgele şekilde artmaya başladı ve giderek büyüdü. Annem bunları kurşun deliklerine benzetiyordu.” 

Hayatının ülser nedeniyle kabusa döndüğünü belirten Cowell, “Başıma gelen olaydan sonra tüm sosyal ilişkilerim bozuldu. Erkek arkadaşımla 2.5 yıllık ilişkimi bitirmek zorunda kaldım. Bu duruma 3 ay içerisinde geldim. Tek başıma bir şey yapamaz haldeyim, annemin evine döndüm” diye konuştu.

Daha önce kendisini çirkin bulduğu dönemler olduğunu ifade eden genç kız, şöyle konuştu:

“Kendimi önceleri çirkin bulduğum zamanlar oluyordu. Fakat başıma gelenlerden sonra Bir daha kendime asla “çirkin” dememem gerektiğini öğrendim. Önceki halim çok güzeldi, umarım yeniden o halime kavuşurum.”

 

 

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.