Hadise, Mehmet Dinçerler ile evlendiğini doğruladı

03.05.2022
Hadise, Mehmet Dinçerler ile evlendiğini doğruladıHadise, Mehmet Dinçerler ile evlendiklerini doğrulayan ilk açıklamayı, Kıbrıs’ta çıkmış olduğu sahnede yapmış oldu. Hadise, “Prensesler gibiydim baba evinde… Eşim bana hakkaten kraliçe şeklinde bakıyor” dedi.

Sevilen müzisyen Hadise ile işletmeci sevgilisi Mehmet Dinçerler arasındaki aşk, magazin gündeminden uzunca bir süre düşmedi.

İkili arasındaki ilişki, ara sıra imam nikahı ve hamilelik söylentileri ile gündeme gelse de Hadise, “Örf ve adetlerine bağlı bir çiftiz.” diyerek mevzuyu kapatmıştı.

Öte taraftan Hadise’nin Mehmet Dinçerler ‘in ailesi ile olan ilişkisi, takipçilerinden tam not alarak evliliğe hazır olduğu yönündeki yorumları da bununla beraber getirdi.

Son olarak da çiftin Çırağan Sarayı’nda aile içinde meydana getirilen küçük bir törenle sessiz sedası dünya evine girmiş olduğu kulaklara çalındı.

Çıkan haberlerin peşinden iki taraf da bir izahat yapmazken, Hadise ilk kere sahne almış olduğu Kıbrıs’ta evlendiğini doğruladı.

“Eşim bana kraliçe şeklinde bakıyor”

Fanatiklerine unutulmaz bir gece yaşatan Hadise’den söz mevzusu izahat, ‘Prenses’ şarkısını söylerken geldi.

Hadise, şarkının sözlerine atıf yaparak, “Bu şarkıyı senelerdir söylüyorum fakat evlendikten sonrasında ilk kere seslendireceğim. Prenses şarkımda şöyleki bir şey söylüyorum. Prensesler gibiydim baba evinde… Eşim bana hakkaten kraliçe şeklinde bakıyor. Prenses değil, kraliçe şeklinde. Ona buradan teşekkür ediyorum her şey için…Beni bu kadar güzel sevilmiş olduğu için… Hep yanımda olduğundan…” dedi.

Hadise, Mehmet Dinçerler ile evlendiğini doğruladı #1

Hadise, Mehmet Dinçerler ile evlendiğini doğruladı #2

Hadise, Mehmet Dinçerler ile evlendiğini doğruladı #3

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir