Hadise, sevgilisi Mehmet Dinçerler’in kız kardeşinin düğününde oynadı

23.01.2022
Hadise, sevgilisi Mehmet Dinçerler’in kız kardeşinin düğününde oynadıÖnceki gün sevgilisi Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifini kabul eden müzisyen Hadise, Dinçerler’in kız kardeşinin düğününde de kendi şarkısı eşliğinde doyasıya eğlendi.

Geçtiğimiz gün Hadise, sevgilisi Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifini kabul etmiş ve sevgilisinin kardeşinin gelinlikle, davul zurna eşliğinde evden çıkışını müstakbel kayınvalidesiyle yan yana izlemişti ve bir fazlaca eğlenmişti.

İSTENMEYEN GELİN İDDİASINI ÇÜRÜTTÜ

Hadise ve kaynanasının yan yana verdiği keyifli görüntüler, Hadise’nin istenmeyen gelin talibi olduğu ve sevgilisinin ailesiyle tanışmadığı iddialarını çürütmüştü.

SEVGİLİSİNİN KARDEŞİNİN DÜĞÜNÜNDE DOYASIYA EĞLENDİ

Bugünde Mehmet Dinçerler’in kız kardeşinin düğününe katılan Hadise, görümcesiyle beraber kendi şarkısı eşliğinde karşılıklı oynadı.

Hadise, sevgilisi Mehmet Dinçerler’in kız kardeşinin düğününde oynadı – Video

Hadise, sevgilisi Mehmet Dinçerler in kız kardeşinin düğününde oynadı #1

Hadise, sevgilisi Mehmet Dinçerler in kız kardeşinin düğününde oynadı #2

Hadise, sevgilisi Mehmet Dinçerler in kız kardeşinin düğününde oynadı #3

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.