Hakan Ural’dan isyan

10.03.2022
Hakan Ural’dan isyan“Neler Oluyor Hayatta” programı sunucularından Hakan Ural, toplumsal medyada çoğalan kin ve nefret dolu söylemlere sinirlendi.


Hakan Ural’dan isyan

Hakan Ural, sunuculuğunu üstlendiği Kanal D’de Neler Oluyor Hayatta programında, toplumsal medyada Türkiye Cumhuriyeti devleti hakkında meydana getirilen negatif izahat ve yorumlara, canlı yayında isyan etti.

Nefret ve kin dolu söylemlere ağır sözler söyleyen Ural, toplumsal medyada gerçeği yansıtmayan haberler ile ilgili de idrak yönetimi yapıldığını dile getirdi.

“SEL OLUYOR DEVLETİN SUÇU VAR”

“Zelzele oluyor memleketin suçu var, sel oluyor devletin suçu var, sürekli bir memleketini aşağılama var fakat bunların yanında gerçekler de var.” diyen Ural, şöyleki devam etti:

“BİR TANE İYİ BİR ŞEY DEDİKLERİNİ DUYDUNUZ MU?”

“Belli bir kitle var, iki yakanız bir araya gelmesin diye sözde tüm mağduriyetlerinizi satın alıp onları savunuyorum adı altında devletine ve milletine düşmanlar, bir tane iyi bir şey dediklerini duydunuz mu?”

Hakan Ural’dan isyan ViDEO

“MİLLETİNE DÜŞMAN BİR HAİN ORDUSU”

Meşhur sunucu, “Nefret, kin, asparagas bunlar bitmeyecek, milletine düşman bir hain ordusu, halkla bir alakaları yok, durmadan toplumsal medyadan millete kin kusuyorlar.” diye de ekledi.

Hakan Ural’dan isyan  #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.