Halo 2: Anniversary Pc’ye Geldi

14.05.2020
Halo 2: Anniversary Pc’ye Geldi

Halo: The Master Chief Collection’dan bir parça olan  bu oyun Pc’de görücüye çıktı. Popüler bir seri olan Halo 2: Anniversary uzun süredir bilgisayar oyuncuları tarafından bekleniyordu. Ve nihayet Pc oyuncularının isteği oldu ve Halo 2: Anniversary Pc’de çıktı. Fakat, gözden kaçmaması gereken bir nokta var. Pc’ye gelen bir oyun Master Chief Collection’a Dc olarak geldi.

Halo 2: Anniversary oyunu Pc’ye geldikten hemen sonra birçok kez indirilmeye çalışıldı. Fakat, oyunu indirmek diğer oyunlara göre çok daha zor. Çünkü, Master Chief Collection oyununun tüm paketlerini barındıran bir istemcinin içerisinden Halo 2 İndir seçeneğini bulmanız gerekiyor. Eğer, problem yaşıyorsanız dert etmeyin. Bu yazımızda Anniversary indirme konusu çerçevesinde Anniversary nasıl indirilir? Sorusunun cevabını vereceğiz.

Halo 2: Anniversary Nasıl İndirilir?

Bu oyunu indirmek için ilk olarak The Master Chief Collection istemcisini bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Ayrıca, koleksiyona sahip olmanızda yeterli. Eğer, sadece Halo 2’yi indirecekseniz oyunu satın almanız yeterli. Fakat, diğer oyun serilerine sahipseniz ve bu oyunu da indirmek istiyorsanız çeşitli adımları takip etmek zorundasınız. İşte Halo 2: Anniversary indirme rehberi;

  1. Microsoft Store’u ya da Steam’i yeniden başlatarak işe başlayın
  2. Halo: The Master Chief Collection güncellemeye otomatik olarak başlayacaktır.
  3. Güncelleme bittikten sonra TMCC’yi başlatın.
  4. Options ve Career bölümünden Options ve daha sonra karşınıza çıkan pencereden Gameplay seçeneğine tıklayın.
  5. Change Installed Files’ı seçin. Sizden Yüklü Dosyaları Değiştir seçeneğine tıklanmanız istenir.
  6. Karşınıza çıkan ekranda Halo ‘nin altında bulunan Campaign ve Multiplayer seçeneklerini işaretleyin ve işlemlere devam edin.
  7. En son olarak ‘’BACK’’ seçeneğinin üzerinde bir tuş olacak. O tuşun adı ‘’Accept Selection’’ bu seçenek; seçimi kabul et anlamına gelmektedir. Buna tıklayın ve Halo 2 Anniversary indirme işleminizi başarı ile tamamlayın.
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir