Halo dizisi ne süre geliyor? İşte tarih

31.01.2022
Halo dizisi ne süre geliyor? İşte tarih


Microsoft’un Xbox konsoluna hususi tasarladığı Halo oyunu şimdi de dizisi ile karşımıza çıkma hazırlığında. Bildiğiniz şeklinde PC pazarına da adım atan bilim-kurgu temalı oyun, Paramount Plus platformu ile ekranlara gelecek. Disney, HBO şeklinde devlerin çevrimiçi izlenme platformu piyasasına girmesi sonrası Paramount Stüdyoları’da bu piyasaya adım attı. Stüdyonun en iddialı yapımı ise açık ara Halo dizisi. Bugün CBS’te gösterilen Amerikan Futbol Konfederasyonu (AFC) finalinde gösterilen reklamda Halo dizisi izlenme zamanı de ortaya çıktı.

Netflix, haftanın en çok izlenenlerini açıkladı!


Netflix, haftanın en fazlaca izlenenlerini deklare etti!

Netflix, bir süredir yayınladığı en fazlaca izlenenler Top10 listesine bu hafta girmeyi başaran yapımları paylaştı. İşte detaylar…

Halo dizisi için yeni fragman! Izlenme zamanı ortaya çıktı

Amerikan Futbolu için önemli organizasyonlardan kabul edilen AFC finali, yeni bir fragman sürprizi ile karşımıza çıktı. Paramount Plus daha ilkin Halo dizisi fragmanı ile oyun sevenleri heyecanlandırdı. Bugün ortaya çıkan kısa Halo dizisi tanıtım videosunun sonunda ise 24 Mart izlenme zamanı ile karşı karşıya kalıyoruz.

Fragmanın sonuna doğru ise tanıtımı seslendiren kişi, 24 Mart tarihini süratli bir halde söylemiş oldu. İlk başta anlaşılmayan bu zamanı duymak için oldukça dikkatli dinlemek gerekiyor. Oyun serisinin dizisi ilk olarak 2018 senesinde duyuruldu. Bu erken duyuruda naturel ki Paramount Plus platformu ortada yoktu. Araya giren pandemi şartları ise çekimlerin ertelenmesine niçin oldu.

Paramount Plus, Halo için fazlaca daha uzun bir fragmanı Türkiye saati ile 23:05’te süregelen final maçının içinde yayınlayacak. Şu an içi dizinin Halo evrenini mevzu almış olduğu haricinde bir ipucu yer almıyor. Bununla birlikte yeni fragman ile fazlaca daha fazlaca detayın ortaya çıkması ise beklentiler içinde.

Oyun senaryoları daha ilkin birçok beyaz perde filmine esin oldu. Yalnız oyun dizisi terimi son yıllarda yaşamımıza girdi. Şu an için oyun tutkunları ödüllü The Last of Us serisinin HBO’da yayınlanacak dizisini heyecanla bekliyor. Gene Uncharted serisinin filmi de bu yıl beyaz perde salonlarında karşımıza çıkacak.

Halo dizisi ilk fragman

Her ne kadar oyun senaryolarının dizi, film ya da animasyon olması önemli olsa da, oyun seveler genel olarak bu anlamda kötü tecrübelere haiz. Bu anlamda League of Legends animasyon dizisi Arcane, son dönemde en beğenilen oyun içinde ne olduğu oldu.

Halo dizisi ile başarı göstermiş bir oyun uyarlaması görme ihtimalimiz var mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.