Hande Erçel anası Aylin Erçel’i andı

10.01.2022
Hande Erçel anası Aylin Erçel’i andıOyuncu Hande Erçel, 10 Ocak 2019 senesinde yaşamını kaybeden anası Aylin Erçel ile ilgili bir paylaşım yapmış oldu.


Hande Erçel annesi Aylin Erçel'i andı

Rol almış olduğu diziler yardımıyla ününe ün katan oyuncu Hande Erçel ve Gamze Erçel’in kanser tedavisi gören anneleri Aylin Erçel, 2019’un ocak ayında yaşamını yitirmişti.

“ÇOK ÖZLEDİM”

28 yaşındaki Erçel, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla annesini andı.

Annesiyle yer almış olduğu kareyi Instagram hesabından paylaşan güzel oyuncu ‘Bir kelebek öptü boynumu! Fazlaca özledim Anneciğim…’ mesajını yazdı.

3 yıl ilkin anası Aylin Erçel’i kaybeden Hande Erçel, dünyadaki esin kaynağının anası bulunduğunu söylemişti:

“Olmak istediğim şahıs olmam için bana cesaret veren daima o. En büyük esin kaynağım hem de. Dik durmayı, savaşım etmeyi, fazlaca sevmeyi, karşılıksız vermeyi, fazlaca emek harcamayı ve çalıştıkça parlamayı ondan öğrendim. Devamlı onu gururlandırmak için çabalıyor, tüm başarılarımı ve mutlu anlarımı hep ona ithaf ederek yaşıyorum.”

Hande Erçel annesi Aylin Erçel i andı #1

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.