Hande Yener: Kendimi 20’li yaşlarımda hissediyorum

13.01.2022
Hande Yener: Kendimi 20’li yaşlarımda hissediyorum49 yaşına giren meşhur müzisyen Hande Yener, yeni yaşını dostlarıyla beraber kutladı. Yener “Doktorum Seçil Uçar Ermiş yardımıyla kendimi 20’li yaşlarımda hissediyorum” dedi.


Hande Yener: Kendimi 20'li yaşlarımda hissediyorum

Yürekli sahne giysileri ve yaptırdığı estetiklerle konuşulan meşhur müzisyen Hande Yener, 49 yaşına girdi.

Yener, yeni yaşını dostlarıyla beraber Baltalimanı’nda bulunan bir mekanda kutladı. Hande Yener’in doğum günü partisine; oğlu Dönemin Kulaçoğlu, Misha, Aylin Coşkun, Polat Yağcı ve Selim Akar başta olmak suretiyle oldukça sayıda meşhur isim katıldı.

“DOKTORUM SAYESİNDE KENDİMİ 20’Lİ YAŞLARIMDA HİSSEDİYORUM”

Muhabirlerle söyleşi eden Yener, “Doktorum Seçil Uçar Ermiş yardımıyla kendimi 20’li yaşlarımda hissediyorum. Ameliyatsız güzelliğimi Seçil’e borçluyum” dedi.

Yener, kendisine övgüler yağdıran Ajda Pekkan ve Bülent Ersoy’a da teşekkürlerini iletirken, “Bu hususi sözler yeni yaşımdaki en büyük armağan oldu” dedi.

Hande Yener: Kendimi 20 li yaşlarımda hissediyorum #1

Hande Yener: Kendimi 20 li yaşlarımda hissediyorum #2

Hande Yener: Kendimi 20 li yaşlarımda hissediyorum #3

Hande Yener: Kendimi 20 li yaşlarımda hissediyorum #4

Hande Yener: Kendimi 20 li yaşlarımda hissediyorum #5

Hande Yener: Kendimi 20 li yaşlarımda hissediyorum #6

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.