Hande Yener: Kozmo enerji uzmanı oldum

06.05.2022
Hande Yener: Kozmo enerji uzmanı oldum49 yaşındaki müzisyen Hande Yener, Etiler’de görüntülendi.


Hande Yener: Kozmo enerji uzmanı oldum

Bir süredir sıhhat sorunları yaşayan Hande Yener, önceki akşam Etiler’de bir restorandan çıkarken görüntülendi.

“İzi hala duruyor”

Yener, geçtiğimiz günlerde bacağının sakatlanması ile ilgili, “İzi hala duruyor, tedaviler devam ediyor. Bazı teknikler öğreniyorum. Kozmo enerji uzmanı oldum artık. Enerjimi kimse düşüremeyecek ve nazara gelmeyeceğim.” diye konuştu.

ABD turnesi için hazırlık yaptığını söyleyen müzisyen, “Tüm ekip ABD’ya gidiyoruz fakat öncesinde yeni şarkıma bir klip çekeceğim.” dedi.

“Bu Hande başka”

Klibi ile ilgili konuşan Yener, “Bu Hande başka Hande, benden söylemesi. Gördüğünüzde ve duyduğunuzda bu kim diyeceksiniz. O denli iddialı geliyorum. Benim için yenilik oldukca mühim, yeniliği seviyorum.” dedi.

Hande Yener: Kozmo enerji uzmanı oldum #1

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

UYARI : İnternet sitemizde yer alan tüm bilgi, haber, yazı ve yorumlar genel bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi, teşhis ve tıbbi tedavi yerine geçmez. Sitemizde yer alan bilgileri uygulamadan önce mutlaka konusunda uzman bir doktora danışmalısınız. Her bireyin metabolik yapısı farklı olduğu için sitemizde verilen bilgiler sizin metabolik yapınıza ve/veya hastalığınızın tedavisine uygun olmayabilir ve size uygun olmayan bir uygulama sonucu sağlığınız bozulabilir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin ve üyelerin; konusunda uzman bir doktorun görüşünü almadan ve sağlık kontrolünden geçmeden sitede yer alan bilgileri uygulamaları halinde doğabilecek sağlık sorunlarından Webhane.Com sitesi sorumlu değildir.