Hastalığı tekrarlayan Güler ışık sevenlerinden yakarış istedi

24.02.2022
Hastalığı tekrarlayan Güler ışık sevenlerinden yakarış istedi



İkinci kez kansere yakalanan ‘Dişi İbrahim Tatlıses’ lakabıyla malum meşhur türkücü Güler Işık, konuştu.


Hastalığı tekrarlayan Güler ışık sevenlerinden dua istedi

‘Türkülerin kraliçesi’ lakaplı Güler Işık, ikinci kez kansere yakalandı. Bundan birkaç yıl ilkin göğsünde bir sertlik ve ağrı hissederek doktora giden Güler Işık’a göğüs kanseri teşhisi konmuştu.

UMRE’DE RÜYA GÖRDÜ

Kanser teşhisi koyulan meşhur türkücü Güler Işık, Umre ziyaretinde iyileşeceğini işaret eden bir rüya görmüş oldu. Rüyası doğru çıkıp şifa gören Işık, tesettüre girmişti.

HÜKSETTİ

Işık, hastalığa yakalanma sürecini, “İlk kez 2015 senesinde bu illet hastalığa yakalandım fakat oldukça şükür atlatmıştım. Bir şey yoktu, kontrollerimi yaptırıyordum.

Son 1,5 senedir pandemiden dolayı doğru dürüst kontrollerimi yaptıramadım. Gecikmeli şekilde gittim doktara, biyopsi istediler. O sıralarda aslına bakarsanız göğüs kısmımda bir ağrı sızı hissediyordum.

“SEVENLERİMDEN DUA İSTİYORUM”

Doktora yine denetim için gittim ve netice fena geldi. Aynı hastalık değil, fakat bu sefer de süt kanallarında olan bir hastalık ortaya çıktı. Hem akciğerime hem de karaciğerime sıçramış. Acilen tetkikler yapılmış oldu, kontroller yapılmış oldu. Doktorlar ‘tedavi olmalısın’ dedi. Derhal kemoterapiye başladık, Tanrı’a şükür iyi netice veriyor. ‘Yüce Rabbim bunu tekrardan atlatmama müsaade edecektir’ diye düşünüyorum. Sevenlerimden yakarış isterim.” dedi.

Hastalığı tekrarlayan Güler ışık sevenlerinden dua istedi #1

Hastalığı tekrarlayan Güler ışık sevenlerinden dua istedi #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.