Hayatta Kalma Oyunları | En İyi 5 Oyun

20.07.2020
Hayatta Kalma Oyunları | En İyi 5 Oyun

Hayatta kalma oyunları son dönemde popüler bir hal almış durumda. Bu oyunlar ne kadar çok tercih edilirse edilsin bir problem yaşanıyor. Bu problem ise bazı oyunların ücretli olması. Bu bağlamda da bu yazımızda bütün sistemlere uygun olarak entegre olup sorunsuz çalışabilen ücretsiz hayatta kalma oyunları derlemesi yaptık. Dilerseniz, detaylara geçelim;

Survival oyunları olarak da bilinen hayatta kalma oyunları, son dönemde büyük bir çıkış yakaladı. Bunun sonucunda da oyun firmaları, üst üste oyun çıkarımı gerçekleştirdi. Tabi, burada arz meselesi etkin oldu.

Hayatta Kalma Oyunları

Pandemi süreci ile birlikte hayatta kalma oyunları büyük bir ilgi odağı olmuş durumda. Sosyal izolasyonla başlayan evde kalma sürecinde birçok oyun oynandı ve oynanmaya da devam ediyor. Bunun sonucunda da yeni oyun arayışları başlıyor. Bu bağlamda da hayatta kalma oyunları derlemesini, siz değerleri oyuncular için yaptık. Dilerseniz, ayrıntılara geçelim;

Fortnite Battle Royale

2017 yılında Epic Games tarafından çıkarılan ve amiral gemisi olan Fortnite Battle Royale oyunu, kısa bir süre içerisinde büyük beğeni toplayarak birçok kişiye ulaştı. Şu an bile hayatta kalma oyunları arasından en popülerlerin arasında yer alıyor. Konsol, pc ve mobil de yer alan oyun, müthiş bir deneyim sunuyor.

hayatta-kalma-oyunlari-

Realm Royale

2018 yılında oyuncu ile buluşan Realm Royale, ilk çıktığı andan itibaren büyük ses getirmişti. Garip mekanikleri ve grafikleri ile diğer oyunlardan daha farklı bir konumda olan uyun, cartoon tarzında oyun severleri adeta kendine aşık etmişti.

Stormfall: Saga of Survival

2019 yılında piyasaya sürülen oyun, Last Day on Earth: Survival ve Grim Soul: Dar Fantasy Survival oyuncularının da hoşuna gidecek bir oyun. Zaten, tema bakımından bu oyunlarla benzerlik gösteriyor. Hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkan bu oyunda ilk olarak toplayıcılıktan başlıyorsunuz ve yavaş yavaş ilerleme kaydederek yerleşik hayata kadar geliyorsunuz.

StayOut

2019 yılında Steam üzerinden piyasaya çıkan StayOut,  ücretsiz bir hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Denemenizde fayda var.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.