Heyecanlı bekleyiş! Ulusal Piyango Yılbaşı canlı çekilişi hangi kanalda? Millipiyango online.com Büyük ikramiye 120 milyon TL!

30.12.2021
Heyecanlı bekleyiş! Ulusal Piyango Yılbaşı canlı çekilişi hangi kanalda? Millipiyango online.com Büyük ikramiye 120 milyon TL!


Heyecanlı bekleyiş! Milli Piyango Yılbaşı canlı çekilişi hangi kanalda? Millipiyango online.com Büyük ikramiye 120 milyon TL!

Talih oyunu severlerin heyecanla beklediği Ulusal Piyango Yılbaşı Hususi çekilişine sayılı günler kaldı. Bir anane haline gelen Ulusal Piyango Yılbaşı Hususi büyük ikramiye çekilişi 31 Aralık akşamı saat 23.00’te Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak. Talih Merkezi’nden canlı yayınlanacak olan büyük ikramiye çekilişiyle beraber bugüne dek Ulusal Piyango yılbaşı çekilişinde verilecek en yüksek ikramiye olan 120 milyon TL sahibini bulacak!

Oyun severler, 31 Aralık saat 16.30’a kadar yılbaşı biletlerini gezici bayi ve durağan(durgun) bayilerin yanı sıra online olarak www.millipiyangoonline.com adresinden, Ulusal Piyango Talih Oyunları uygulamasından ve terminalden dijital bilet olarak alabilecek. Yılbaşı Hususi çekilişi bilet satışının sona ermesi ile 31 Aralık saat 17.00’de millipiyangoonline.com ve Ulusal Piyango TV Youtube kanalından canlı yayınlanmaya başlamış olacak. 120 milyon TL’lik büyük ikramiye ve amorti çekilişleri ise Kanal D ekranlarında saat 23.00’te canlı yayınlanacak.  

Sonuçlar Ulusal Piyango Online internet sayfasında

Ulusal Piyango Yılbaşı Çekilişi büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar devam edecek. Çekiliş sonucu 31 Aralık 2021 gecesi Ulusal Piyango Online’da (www.millipiyangoonline.com) açıklanacak. Oyun severler, amorti neticeleri da dahil olmak suretiyle biletlerine ikramiye çıkıp çıkmadığını kolaylıkla öğrenebilecek.  

millipiyangoonline.com ve Ulusal Piyango TV Youtube kanalından canlı yayınlanacak çekilişlerin gösterim programı

17:00      1. bölüm / 12.000 TL- 12.000.000 TL ikramiye kazanan numaralar

18:30      2. bölüm / 6.000 TL ikramiye kazanan numaralar

20:30      3. bölüm / 240 TL-2.000 TL ikramiye kazanan numaralar 

23:00      4. bölüm / Amorti ve 120.000.000 TL ikramiye kazanan numaralar 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.