Honda Accord 2022 fiyat sıralaması

11.01.2022
Honda Accord 2022 fiyat sıralaması


Yeni Honda Accord modelinin 2022 yılı fiyat sıralaması resmi web sayfasında yayına girdi. Accord karşımıza iki değişik donanım seviyesiyle çıktı. Bizde bu aşamada sizler için yeni Honda Accord 2022 fiyat sıralaması hazırladık. İşte yeni Honda Accord 2022 fiyat sıralaması…

Passat 2022 fiyat listesi


Passat 2022 fiyat sıralaması

Vatanımızda en oldukca tercih edilen araçların başlangıcında gelen Wolkswagen’in Passat aracının 2022 fiyat listesini oluşturduk. İşte sıralama!

Yeni Honda Accord bizlere neler sunuyor?

Yeni Honda Accord, daha uzun, geniş gövdesi ve alçak tavan çizgisiyle güçlü bir dış tasarım sunuyor. Araç, krom kanat şeklinde ön ızgara ile far tasarımının yanında keskin havalandırma ızgaralarını bünyesinde barındırıyor. Otomobilin ön tasarımını, otomatik açılıp kapanabilen full LED ön farları ve LED sis farlarının birleşimi oluşturuyor.

honda-accord-2022-fiyat-listesi

Şirket, Accord‘un LED arka stop lambalarının güçlü ve dinamik görünümü destekleyecek şekilde tasarlandığını belirtiyor. Buna ek olarak aracın, 18 inç keskin alaşım hususi jantları gürültüyü 6 dB azaltıyor. Lastikler yardımıyla de yuvarlanma direncini azaltıyor.

Otomobil sürüş konforunu çoğaltmak için dizayn edilen açılabilir cam tavanı yardımıyla daha aydınlık ve daha ferah bir iç mekan sunuyor. Accord‘un geniş gövdesi ve uzun aks mesafesi sonucunda geniş bir iç mekan elde edildi. Ön konsola baktığımızda üç katmanlı bir tasarım görüyoruz.

Honda’nın iç tasarım unsuru olan Soft Touch vites kumandası, iç mekanda dikkat çekiyor. Araçta sık kullanılan sistemleri yönetebileceğiniz kumandalar direksiyon simidine entegre bir halde bizleri karşılıyor. Bu aşamada ultra ince 7 inç TFT sürücü ekranı sağ taraftaki büyük hız göstergesi ile birlikte sürücüye bilgilerin daha okunaklı bir halde ulaşmasını sağlıyor.

Yeni Honda Accord 2022 fiyat sıralaması

Versiyon Motor Fiyat
Executive 1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik 784.675 TL
Executive+ 1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik 815.275 TL

Sizler yeni Honda Accord fiyat sıralaması hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin!


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir