Honor Magic UI 6.0 yayınlandı!

10.01.2022
Honor Magic UI 6.0 yayınlandı!


Bugün, akıllı yaşam, işbirliğine dayalı ofis ve benzeri mevzulara odaklanarak oldukca cihazlı akıllı işbirliğini destekleyen Magic UI 6.0 piyasaya sürüldü. Resmi tanıtıma nazaran, Magic Live’ın beş akıllı motoruna dayanan Magic UI 6.0, sahne algısı, kullanıcı anlayışı ve data grafiğinin yapay zeka yükseltmelerini de bununla birlikte getiriyor.

Honor, ilk katlanabilir telefonu Magic V’yi tanıttı! İşte özellikleri


Honor, ilk katlanabilir telefonu Magic V’yi tanıttı! İşte özellikleri

Katlanabilir akıllı telefon pazarının yeni üyesi olan Honor Magic V resmen tanıtıldı. İşte cihazın özellikleri ve fiyatı!

Honor Magic UI 6.0 özellikleri

Honor Magic UI 6.0’nın, Magic Live akıllı motoru yardımıyla, biniş, metro, ekspres teslimat, asansör vb. ortamlarda tüm hava senaryoları vasıtasıyla coğrafi konumu algılayabildiği söyleniyor. Ek olarak şirket Magic 3’ün, iPhone 13 Pro Max‘e kıyasla asansörlerin içerisindeyken daha verimli bir sinyal algıladığını da tanıtımda gösterdi.

Buna ek olarak, Magic UI 5.0 ile karşılaştırıldığında Magic UI 6.0 bununla birlikte bazı iyileştirmeleri de getiriyor. Örnek olarak, oyunların averaj kare hızları, arka planda açık kalma süreleri ve 20 dakikalık fark yaratan batarya kullanım süreleri ön plana çıkıyor.

Magic UI 6.0 ile birlikte Honor, 10ms düşük gecikme süresi, 1.2 Gbps yüksek veri çıkışı ve yüzde 20 anti-paket yitik oranı elde edebilen Honor Connect ara bağlantı protokolünü de piyasaya sürdü. Ek olarak bu yeni sistemin, Zafer Paylaşımı ve İşbirliği modu işlevlerini de desteklediği söylendi. OLA ve Matter protokolü ile de tam uyumluluk içinde çalmış olduğu belirtiliyor.

Resmi olarak Honor Magic UI 6.0, Magic Live + temel işletim sistemi ve Magic Live+ cihazlar arası işletim sisteminin üç boyutlu deneyimini, Magic Live motorunun gerçek zamanlı çevrimiçi anlama, anlama ve öğrenme kabiliyetleriyle donatıyor.

Bu yeni özelliklerle ve temel işletim sistemi ile birlikte Magic Live, akıllı klasörleri kişisel alışkanlıklara nazaran özelleştirebilecek. Ek olarak işe gidiş geliş, ofis toplantıları ve eğlence esnasında zekice uygulama kombinasyonları önerebilecek.

Magic Live, çeşitli senaryolar için kişiselleştirilmiş optimizasyon stratejilerini de bununla birlikte getiriyor. Örnek olarak LINK Turbo X, zayıf sinyal ortamlarında kontakt duraklarını iyileştirmek için ağ dağıtılmış data işlem teknolojisini entegre ediyor.

GPU Turbo X, aygıt sakin durumdayken oyunun averaj kare hızını iyileştirmek için gerçek zamanlı yapay zeka sahne tahmini ve zamanlama ile, OS Turbo X ise akıllı bellek teknolojisi, yüzde 20 artırılmış arka plan uygulama desteği ve yüzde 5 daha yüksek pil ömrü süresiyle birlikte geliyor.

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin!


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.