Honor Magic V’nin dudak uçuklatan tutarları sızdırıldı

06.01.2022
Honor Magic V’nin dudak uçuklatan tutarları sızdırıldı


Huawei’nin 2019 senesinde kara listeye alınması ve yaptırımlar sebebi ile eski enerjisini kaybetmesinin arkasından verdiği tehlikeli netice kararlardan biri de Honor’un satılması oldu. 2020 yılının sonlarında Shenzen Zhixin New Information Technology Co. adlı konsorsiyumun bünyesine katılan şirket, günümüzde yaptırımlara takılmadan faaliyetlerini sürdürüyor.

El değiştirmesinin arkasından sektördeki aktifliğini büyük seviyede artıran Honor, bir süredir katlanabilir telefon pazarına girmek için Magic V modeli üstünde yoğun mesai harcıyor. Daha ilkin tanıtım zamanı ve teknik özelliklerinden bazıları açıklanan cihazın şimdi de dudak uçuklatan fiyat etiketleri sızdırıldı.

Katlanabilir telefon Honor Magic V’nin tanıtım tarihi resmen açıklandı


Katlanabilir telefon Honor Magic V’nin tanıtım zamanı resmen açıklandı

Honor, ilk katlanabilir akıllı telefonu olacak ‘Honor Magic V’ hakkında yeni bir duyuru yapmış oldu. Cihazın tanıtım tarihini deklare etti.

Honor Magic V, fiyatı ile cüzdan yakabilir

Akıllı telefon sektöründe güvenilir sızıntıları ile malum WHY LAB, kısa sürede Çinli mikroblog sitesi Weibo üstünden Honor Magic V’nin fiyat etiketlerini gözler önüne seren bir görsel sızdırıldı. Aygıt, şu an için kati olmamakla birlikte sınıfının en pahalı modellerinden biri ünvanını alabilir.

Sızıntıya bakılırsa katlanabilir telefon, 12 GB RAM + 256 GB ve 12 GB RAM + 512 GB olmak suretiyle iki değişik sürümle kullananların beğenisine sunulacak. Modelin fiyat etiketleri ise sırasıyla 2 bin 195 dolar ve 2 bin 350 dolar olarak belirlenmiş.

Yukarıda da görüldüğü suretiyle söz mevzusu fiyatların katlanabilir telefon pazarına kıyasla bir fazlaca uçuk bulunduğunu söyleyebiliriz. Bir tek sızıntının aksine cihazın daha düşük fiyatlandırma ile satışa sunulması da oldukça ihtimaller içinde.

Honor’un ilk katlanabilir telefonu konumundaki Magic V, 10 Ocak’ta Çin’de düzenlenecek lansmanda vitrine çıkacak. Etkinlikten kısa bir süre sonrasında ön siparişe açılacak model, birkaç gün sonrasında da ülke genelinde satışa sunulacak. Son olarak aleti ilerleyen dönemlerde küresel pazarlara gelip gelmeyeceği ise şu an için bilinmiyor.

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Honor Magic V’nin sızdırılan fiyat etiketleri gerçek olabilir mi? Gerçek olması durumunda şirket istediği satış hedeflerini tutturabilir mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.