Honor X10 5G Telefonu Tanıtıldı

20.05.2020
Honor X10 5G Telefonu Tanıtıldı

Amiral katili olması ile gündeme gelen Honor X10 5G telefonu, yapılan tanıtım sonrasında duyuruldu. Telefonda göze çarpan ilk nokta; telefonun çentiksiz ve büyük bir ekrana sahip olması. Ayrıca, telefondaki 40 MP çözünürlülükteki ana kamerada gözden kaçmıyor.

Honor, Huawei’nin alt markası olmasından dolayı sürekli göz önündeydi. Gerek yaptığı inovasyonlarla gerekse de çıkardığı cihazlarla büyük beğeni toplamıştı. Geleneği bozmayan Honor, son tanıtımı ile birlikte amiral gemili katili olan Honor X10 5G telefonunu kamuoyuna sundu.

Honor X10 Özellikleri

Honor X10 telefonu, özellikleri ile birlikte amiral katili olması ile birlikte anılmaya başlandı. Çünkü, telefonun özellikleri piyasadaki birçok telefonun özelliklerinden daha iyi gözüküyor. Dilerseniz, Honor X10 telefonunun özellikleri konusuna kısaca göz atalım;

  • Telefonun Ekranı: 20:9 en ve boy oranında olup çentiksiz bir tasarıma sahip. Ayrıca, 6.63 inç büyüklüğünde olan telefon IPS LCD ekrana sahip.
  • Telefonun işlemcisi: Kirin 820 5G
  • Telefonun Depolama Alanı: 128 GB UFS 2.1 ve 64 GB depolama alternatifi
  • Telefonun Arka Kamerası: Telefonda 3 kamera bulunuyor. Ana kamera 40 MP, 8MP ultra açılı lens, 2 MP derinlik sensörü
  • Telefonun Ön Kamerası: 16 MP pop-up selfie kamerası
  • Batarya:5W hızlı şarj özelliği ile birlikte 4300mAh batarya
  • İşletim Sistemi: Android 10 tabanlı Magix Ul 3.1
  • Boyutu:7 x 76.5 x 8.8 mm
  • Ağırlığı: 203 gram
  • Renkleri: Işık hızı gümüş, yanan turuncu, hız siyahı ve yarış mavisi

Honor X10 5G Fiyatı

Honor X10 telefonu fiyatları çeşitli tarifeler ile satılacak. Telefonun fiyatları özelliklerine ve renklerine göre değişecek. Sizler, için bütün fiyatları araştırdık ve sıraladık.

Honor X10 5G, dört farklı seçenek ile piyasaya sunulacak. Honor X10’unun ilk satışı Çin’de yapılacak. Telefon 3 farklı fiyat tarifesi ile piyasaya sürülecek. İlk olarak 64 GB depolama alanına sahip telefon 262 Dolar olacak. Daha sonra 6 GB Ram ve 128 GB depolama alanına sahip telefon 309 Dolar değerinde olacak. Son olarak da serinin en dolu verisoynu olan 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı sunan telefon 337 Dolar olacak. Telefonlar 26 Mayıs tarihinde Çin’de piyasaya sürülecek. Telefonun Türkiye’ye ne zaman geleceği ise  bilinmiyor.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.