Horizon Forbidden West’ten 12 dakikalık yeni oynanış videosu!

25.01.2022
Horizon Forbidden West’ten 12 dakikalık yeni oynanış videosu!


18 Şubat 2022 tarihinde hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 oyuncuları için piyasaya sürülecek olan Horizon Forbidden West için yepyeni bir oynanış videosu yayınlandı. Oyunun ana karakteri Aloy’un açık alandaki bulgu sürecine, oyuncuların aksiyona girdiğinde kullanabilecekleri yeni kabiliyetlere ve göze çarpan grafiklere göz atabileceğimiz bu yeni oynanış videosu 4K çözünürlükte, 60 FPS Performans modu kullanılarak çekilmiş.

Horizon: Forbidden West, dosya boyutuyla korkuttu!


Horizon: Forbidden West, dosya boyutuyla korkuttu!

PlayStation 5 kullanıcılarının merakla beklediği Horizon: Forbidden West, çıkmadan ilkin dosya boyutuyla korkuttu.

Horizon Forbidden West, 18 Şubat’ta geliyor

Piyasaya çıkmasına bir aydan azca bir süre kala, Horizon Forbidden West‘in yeni ve 12 dakika uzunluğunda bir oynanış videosu yayınlandı. Guerilla Games, 2017 senesinde piyasaya sürülen ve geçtiğimiz yıl içinde PC platformu için de sunulan Horizon Zero Dawn‘dan her anlamda daha üstün bir oyun yapma iddiasıyla geliyor.

IGN tarafınca gösterilen ilk oynanabilir video gösterimine bakılırsa, ilk oyundan fazlaca daha karmaşa bir aksiyon sistemi, daha özgür ve keşfedilebilir açık alanlar ve fazlaca daha çeşitli yan görevler olacağının altı çizilmiş. Bununla birlikte tırmanma mekaniklerinin de gözle görülür oranda daha kaliteli olduğu söyleniyor. Gösterilen yeni videoyu derhal aşağıdan seyredebilirsiniz.

SDNShiftdelete.net

Horizon Forbidden West, an itibarıyla PlayStation Store üstünden ön siparişe açılmış durumda. Horizon’ın PS4 Standart versiyonu 599 TL, hem PS4 hem de PS5 versiyonunu içeren ve oyuna dair ek materyal elde eden Ditijal Deluxe Edition sürümü 789 TL ve PS5 Standart versiyonuysa 699 TL etiketiyle oyuncuları bekliyor.

Oyunun PS5 versiyonuna hususi olarak daha süratli oyun yükleme süreleri, DualSense’e hususi adaptif tetik tuşları ve Haptic geri bildirim özelliği şeklinde yenilikler mevcut. Oyunu ön sipariş ile satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sony’nin üzerinde çalıştığı yeni PlayStation oyunu belli oldu!


Sony’nin üstünde çalmış olduğu yeni PlayStation oyunu belli oldu!

Sony’nin PC çıkarması adeta PlayStation platformuna hususi oyunları bir süreliğine unutturdu. Firmanın üstünde çalmış olduğu oyun belli oldu.

Peki sizler Horizon Forbidden West’in yeni oynanış videosuyla ilgili neler düşünüyorsunuz? Sizce oyun yeni nesilin hakkını verebiliyor mu? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.