Huawei HarmonyOS akıllı gözlüğü ile ön plana çıkacak

19.12.2021
Huawei HarmonyOS akıllı gözlüğü ile ön plana çıkacak


Huawei HarmonyOS akıllı gözlüğü ile ön plana çıkacak

23 Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirilecek lansmanda yeni bir akıllı gözlük modelinin sunulması umut ediliyor. Bu aygıt öteki Huawei modelleri ile beraber duyurulacak. Yeni cihazın moda ile son aşama uyumlu olması umut ediliyor. Tasarım açısından mevcut gözlük modellerini aratmayacak. Google tarafınca geliştirilen akıllı gözlük projesinin başarısız olmasının en mühim sebebi buydu. Google tarafınca geliştirilen gözlük estetikten yoksundu.

Huawei tarafınca geliştirilen yeni akıllı gözlük, Gentle Monster X Huawei Eyewear II ile kıyaslandığında birçok ek özelliğe haiz olacak. Bu gözlük modelinde lensler değişebilecek. Kullanıcılar istedikleri aralıklar ile lenslerin değişimini sağlayacak. Yeni akıllı gözlük modelinin şakak kısmına baktığımızda entegre edilmiş mikrofonlar olduğu görülüyor. Bu mikrofonlar ile beraber sesli komutları algılayabilen ve gene gözlüğe ileten bir sistem yer alacak. Bu sistem gözlük ile sizin aranızda bir köprü sağlayacak. Huawei HarmonyOS akıllı gözlüğü yeni işletim sistemi ile tamamen uyumlu olacak. Huawei tarafınca geliştirilen bu akıllı gözlük modeli lensler yardımıyla değişik amaçlar için kullanılabilecek. İstenildiği süre güneş gözlüğü lensleri tercih edilip hoş bir görüntü sağlanabilecek. Hem de isteyenler okuma gözlüğü lensi ile beraber standart bir gözlük modeli elde edecek.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir