Hülya Avşar: Lezbiyen karakteri oynarım

12.02.2022
Hülya Avşar: Lezbiyen karakteri oynarımHülya Avşar oynamak istediği roller hakkında konuştu. Avşar kızı, Lezbiyen bir karakter teklifi gelirse oynayabileceğini söyleyerek, “Günümüzde bu şekilde yaşayan insanoğlu var, niye oynamayayım.” dedi.

Meşhur müzisyen ve oyuncu Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu ‘gerekirse simit yiyeceğiz’ açıklamasıyla tartışmaların odağı haline gelmişti.

Önceki gün Yeniköy’de görüntülenen Hülya Avşar basın mensuplarının sorularını yanıtlarken yapmış olduğu lezbiyenlik çıkışıyla dikkatleri üstüne çekti.

Fazlaca keyifli olduğu görülen Avşar kızı, ayaküstü soruları yanıtladı.

Avşar’a, “Oyuncu her görevi oynamalı mı?” diye soruldu.

“OYNAMAYA DEĞİYORSA TABİİ Kİ OYNARIM”

Takvim’de yer edinen habere bakılırsa Hülya Avşar da, “Eğer ki o rol oynamaya değiyorsa o filmin içinde doğal ki şu demek oluyor ki” yanıtını verdi.

Hülya Avşar: Gerekirse simit yiyeceğiz

“LEZBİYEN BİR KARAKTER GELSE OYNARIM”

Lezbiyen bir karakter gelse oynayabileceğini söyleyen Avşar, “Asla düşünmedim açıkçası fakat eğer ki iyi bir yönetmense ve vakası pornografi hale döndüremeyecekse, günümüzde yaşayan insan olduğundan bu şekilde niye oynamayayım” dedi.

Hülya Avşar: Lezbiyen karakteri oynarım #1

“O ETEĞİ GİYMESİ BİZİ AĞLATTI”

Kadir İnanır’ın bir takım için etek giydirilmiş olduğu hatırlatılan Hülya Avşar, ”Bakın o değiyordu örnek olarak. Hatta o eteği giymesi ağlattı bizi. Bu şekilde olursa doğal olarak ki oynanmalı. Kimi zaman de o denli ucuzlatıyorlar ki işleri, söylediğim şeklinde yönetmende oldukça mühim, yönetmen bir süre sonrasında sapıtıyorsa oynadığın rol ucuzluyor. O zamanda kalk kalkabilirsen altından.” diye cevapladı.

Hülya Avşar: Lezbiyen karakteri oynarım #2

Hülya Avşar: Lezbiyen karakteri oynarım #3

Hülya Avşar: Lezbiyen karakteri oynarım #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.