Hülya Avşar: Söylediklerimin arkasındayım

15.01.2022
Hülya Avşar: Söylediklerimin arkasındayımGerekirse simit yenecek açıklamasının peşinden hedef tahtasına konan Hülya Avşar, “Söylediğim her şeyin arkasındayım, Daima da arkasında olacağım.” açıklamasında bulunmuş oldu.


Hülya Avşar: Söylediklerimin arkasındayım

Türkiye ekonomisinin sorulması üstüne gerekirse simit yeneceğini söyleyen Hülya Avşar, verdiği mesajlar sebebiyle uzun süredir hedef tahtasına yerleştirilen isim olmuştu.

Avşar, “Bu saatten sonrasında simit mi yiyeceğiz?’ falan diyorlar. Gerekirse yenecek fakat bu günler de birazcık kolay atlatılacak. Birazcık bizim bu işi, insanoğlu olarak bireysel halletmemiz gerekir diye düşünüyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

SİMİT POLEMİĞİ SORULDU

Simit açıklaması hala gündemdeki yerini sakınan meşhur isim, Milliyet’ten Ümit Ünver’in haberine nazaran, önceki gün Tarabya’da görüntülendi. Avşar, burada gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Hülya Avşar: Gerekirse simit yenecek

“SÖYLEDİĞİM HER ŞEYİN ARKASINDAYIM”

Avşar, ‘simit’ açıklamasıyla ilgili olarak “Şu anda konuşacak bir mevzu olsa seve seve, emin olun yok. Ben bir şey bir kere söyledim mi, söyledim. Söylediğim her şeyin de arkasındayım. Daima da arkasında olacağım.” şeklinde konuştu.

Hülya Avşar: Söylediklerimin arkasındayım  #1

Hülya Avşar’ın iktisat yorumu: Gerekirse simit yeriz

Hülya Avşar: Söylediklerimin arkasındayım  #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.