Hülya Avşar’dan hamilelik esprisi

03.02.2022
Hülya Avşar’dan hamilelik esprisiNişantaşı’nda görüntülenen Hülya Avşar, bir kliniğe girerken hamile bulunduğunu söylemiş oldu.


Hülya Avşar'dan hamilelik esprisi

Son dönemde yapmış olduğu açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Hülya Avşar, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.

Bir kliniğe denetim için gelen sanatçı, kendisini görüntülü arayan kardeşi Helin Avşar’a yapmış olduğu ‘hamilelik’ esprisiyle dikkat çekti.

“HAMİLEYMİŞİM”

Milliyet’te yer edinen habere nazaran, Avşar, basın mensuplarına izahat yapmış olduğu sırada cep telefonundan kendisini görüntülü arayan kız kardeşi Helin Avşar’a, “Helin galiba hamileymişim.” diyerek komiklik yapmış oldu.

Avşar, “Bakarsınız gerçek olur Hülya Hanım” diyen basın mensuplarına “Doğal doğal” diyerek yanıt verdi.

Meşhur sanatçı, rutin sıhhat kontrolünü yaptırmaya geldiğini belirtirken, YouTube’da kanal açarak gösterim yapmak istediğini deklare etti.

“DÜŞÜNMEDEN KONUŞMAM”

Avşar, eleştiri oklarının hedefi haline gelen ‘simit’ çıkışıyla ilgili olarak, “Hiçbir vakit düşünmeden bir şeyi konuşmadım. Ya ben anlatamıyorum ya da insanoğlu anlayamıyor. Türkiye’de hepimiz her insanın söylediğini istediği şeklinde anlıyor. Anlayabilirler de fakat ben söylediğim her şeyin arkasındayım. Bu mevzu da oldukca sıktı. Eleştiri almamam mümkün değil. Ben bir şey söyleyince beni alkışlayacaklar, ‘Hey yaşasın’ diyecekler, o şekilde bir şey değil. Hepimiz herkesi eleştiriyor şundan dolayı o şekilde bir elektrik var herkeste. ‘Seni seviyorum’ desen küfrediyorsun şeklinde geliyor insana, şu an o şekilde bir moddayız” yorumunda bulunmuş oldu.

Hülya Avşar dan hamilelik esprisi #1

Hülya Avşar dan hamilelik esprisi #2

Hülya Avşar dan hamilelik esprisi #3

Hülya Avşar dan hamilelik esprisi #4

Hülya Avşar dan hamilelik esprisi #5

Hülya Avşar dan hamilelik esprisi #6

Hülya Avşar dan hamilelik esprisi #7

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.