Husumetlisine iş yerinde kurşun yağdırdı

28.12.2021
Husumetlisine iş yerinde kurşun yağdırdı


Husumetlisine iş yerinde kurşun yağdırdı

Vaka, saat 19.15 sıralarında merkez Yüreğir ilçesi Dervişler Mahallesi Kozan Bulvarı’ndaki bir kebapçıda meydana geldi. Kebapçıda garson olarak çalışan Erdal Çelik, iş yerinde bulunmuş olduğu sırada hsuumetlisi olduğu öne sürülen Enes Y.’nin tabancalı saldırısına uğradı. Başına ve omzuna isabet eden kurşunlarla ağır yaralanan Çelik, kanlar içinde yere yığıldı. Kaçmaya çalışan şüpheli ise Çelik’in iş arkadaşları tarafınca darbedildi. Ağır yaralanan Çelik, vaka yerine çağrılan ambulansla kentteki bir hususi hastaneye kaldırıldı. Ameliyata alınan Çelik’in durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Darbedilen şüpheli Enes Y. ise polis tarafınca gözaltına alındı. Şüpheliyi sorguya alan polis, soruşturmaya oldukça yönlü olarak devam ediyor.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.