Hydrafacial Nedir? Ne İşe Yarar?

26.03.2023
Hydrafacial Nedir? Ne İşe Yarar?

Uygulama yabancı bir terim olmakla birlikte daha çok güzel bir cilde sahip olunması amacıyla güzellik merkezleri tarafından uygulanır. Yöntem daha çok seanslar halinde uygulanır. Bu nedenle de çeşitli cilt sorunları kademeli olarak yok edilir.

Solüsyon ve vakum sistemle uygulanan en kaliteli güzellik uygulamasına hydrafacial adı verilir. Birçok avantajları olan yöntem daha çok akne ve güneş lekelerinin azaltılmasında etkilidir. Uygulamanın bilinen herhangi yan etkileri yoktur. Bu nedenle etkili güzellik uygulaması bugün 81 ilimiz üzerinden de yoğun olarak tercih ediliyor.

Uygulama profesyonal anlamda gerçekleştiriliyor. Bu nedenle de güzellik adına beklentileri kusursuz bir şekilde karşılıyor. Yöntem üzerinden kırışıklıklar,yaşlanma etkileri ve yorgunluğa bağlı diğer cilt lekeleri gibi birçok farklı cilt sorunları da yok edilir. Böylece daha sağlıklı bir cilt tipi elde edilir.

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Uygulama basit bir şekilde gerçekleştirilir. Solüsyon veya vakumlu cihaz üzerinden cilt temizliği yapılır. Bu aşama sonrasında cilt alt tabakasından çeşitli vitamin ve mineraller aktarılır.

Hydrafacial Kimlere Uygulanabilir?

Uygulama daha çok cildinde akne,hafif düzeyli güneş lekeleri,kırışıklıklar,yaşlanma belirtileri yer alanlara uygulanabilir.

Hydrafacial Uygulama Ne İşe Yarar?

Hydrafacial uygulamasının birçok faydaları söz konusudur. Uygulama direk olarak cildinizdeki birçok kusurları yok eder. Böylece cildinizin daha genç ve parlak bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Hydrafacial Uygulama Avantajları Nelerdir?

Hydrafacial uygulamasının birçok avantajları da söz konusudur. Uygulama sayesinde cildinizin daha canlı kalması sağlanır. Yöntem daha uygun fiyatlar üzerinden sunulur. Bu nedenle de güzellik adına en çok tavsiye edilen tedaviler arasında yer alır. Yöntem ayrıca her yıl düzenli olarak da uygulanabilir. Böylece ciltte yaşlanma belirtilerinin gecikmesi sağlanır.

G5 Masajı Nedir?

Profesyonel bir zayıflama uygulaması olan g5 masajı doğrudan vücudun birçok farklı bölgelerinden güvenle uygulanır. Yöntem doğrudan güzellik uzmanı tarafından derinlemesine ve seanslar halinde uygulanır.

G5 Masajı Nasıl Uygulanır?

G5 masajları yukarıda da vurguladığımız üzere profesyonel anlamda uygulanır. Yöntem derinlemesine uygulandığından cildin en alt tabakasındaki fazla yağların dahi kolayca eritilmesini sağlar.

G5 Masajı Hangi Alanlarda Yapılır?

G5 masajları daha çok karın,göbek,baldır,sırt ve omuz gibi vücut bölgelerinden uygulanır.

G5 Masajı(Vibroterapi) Kimlere Yapılmaz?

Vibroterapi olarak da bilinen g5 masajları özellikle de yüksek tansiyon,kalp hastaları,yüksek kolesterol ve diyabet gibi kronik türünden ciddi hastalıklara sahip olanlar ile gebelik ve bebek emzirme döneminde yer alan annelere uygulanmaz.

G5 Masajının Avantajları Nelerdir?

G5 masajının birçok büyük avantajları da söz konusudur. Bu avantajlar arasında fiyatlarının gayet uygun olması birinci sırada yer alır. İkinci avantajı ise, garantili bir yöntem olması ve kısa süreler içerisinde maksimum düzeyde etki göstermesidir.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Merak konuları arasında yer alan soğuk lipoliz soğuk lipolizli cihaz üzerinden uygulanan en etkili güzellik yöntemlerinden biridir.

Soğuk Lipoliz Uygulaması Nasıl Yapılır?

Soğuk lipolizlerin uygulaması da profesyonel güzellik merkezleri tarafından seanslar halinde uygulanır. Yöntem cilt altından lipoliz vakumla uygulanır.

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanır?

Soğuk lipolizler daha çok kaliteli cilt tipine sahip olmak isteyenlere uygulanır. Herhangi cilt kusurlarına sahip olanlara söz konusu uygulama güvenle sunulur.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır?

Soğuk lipolizler daha çok yüz,karın,göbek ve kalça bölgelerinden uygulanır.

Soğuk Lipoliz Sonrasında Neler Oluşur?

Soğuk lipolizlerden sonrasında cildiniz daha parlak ve kusursuz bir görünüm elde eder. Yöntem 3-4 seans üzerinden tamamlanır.

Soğuk Lipoliz Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Soğuk lipoliz tedavileri yöntemin uygulandığı güzellik merkezlerinin kalitesine göre seans aralığı farklıdır. Fakat uygulama genel olarak 3 ila 6 seans aralığında tamamlanır. Böylece bireyler 1 hafta içerisinde özlediği ideal vücut yapısına sahip olur.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.