‘İBB Başkanlığı’na adaylık’ sorusuna Mehmet Tevfik Göksu’dan dikkat çeken yanıt

03.01.2022
‘İBB Başkanlığı’na adaylık’ sorusuna Mehmet Tevfik Göksu’dan dikkat çeken yanıt


İBB AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu CNN Türk’te “Ne oluyor?” programında Göksu Öngören Özgür, Murat Gezici, Hilmi Daşdemir ve Faruk Aksoy’un sorularını yanıtladı.

“AK PARTİ’DE SİYASET KARİYER PLANLAMASI İÇİN YAPILMAZ”

Göksu programın kapanışında Gazeteci Faruk Aksoy tarafınca kendisine yöneltilen, “Tevfik Göksu olarak, ‘Son İstanbul mahalli seçimlerinde başkan talibi AK Parti adına ben olsaydım bu seçimi alırdım.’ diyor musunuz?” sorusuna “AK Parti’de hiçbir süre politika kariyer planlaması için yapılmaz. Bu kadar…” şeklinde cevap verdi.

“AK PARTİ ALACAK ALLAH’IN İZNİYLE”

Aksoy bunun üstüne Göksu’ya bir sual daha yönelterek, “Peki önümüzdeki dönemde Büyükşehir Belediyesi talibi olarak gösterilirseniz ‘Bu şehri alırım geri’ diyor musunuz?” ifadelerini kullandı.

Göksu bu soruya da pozitif ya da negatif bir cevap vermeyerek “AK Parti alacak Tanrı’ın izniyle…” şeklinde yanıt verdi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bu da oldu! Güney Kore'den Kuzey Kore'ye kaçtıBu da oldu! Cenup Kore’den Şimal Kore’ye firar etti
Son haftalarda vakalar arttı! Çok hızlı yayılıyor, görme kaybına bile yol açıyorSon haftalarda vakalar arttı! Fazlaca süratli yayılıyor, görme yitirilmesine bile yol açıyor
Meydanı boş bulmamaları lazımMeydanı boş bulmamaları lazımYAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.