İbrahim Tatlıses, oğlu Ahmet’i yok saydı

01.03.2022
İbrahim Tatlıses, oğlu Ahmet’i yok saydıİbrahim Tatlıses son yapmış olduğu paylaşımla büyük oğlu Ahmet’i sildiğini belli etti.


İbrahim Tatlıses, oğlu Ahmet'i yok saydı

Meşhur müzisyen İbrahim Tatlıses, yapmış olduğu son paylaşımla gene tüm dikkatleri üstüne çekti. Geçtiğimiz günlerde beyin ameliyatı olarak ölümden dönen Ahmet Tatlı’yla aralarında devam eden gerginliği devam ettiren Tatlıses, yapmış olduğu paylaşımda büyük oğlu Ahmet’i yok saydı.

ÇOCUKLARINI TEK TEK SAYDI

Meşhur müzisyen toplumsal medyada kızı Gülşen ile karesini paylaştı. Meşhur sanatçının, fotoğrafın altına tüm evlatlarından bahsedip bir tek Ahmet Tatlıses’ten bahsetmemesi krizin derinleştiğini ortaya koydu.

“DİLAN KEŞKE ERKEK OLSAYDI”

Meşhur sanatçı paylaşımında, “Bu Benim Gülşen’im kimselerle kavga etmez. Bir de Gülden’im var babası hem duasındadır. Artı bir de Melek’im var o da babasını doktorruyla ilaçlarıyla uğraşur. Bir de Elim’im var ki sormayın. Nasılsın Babam süperim kızım ben de süperim baban diyip bitiriyor beni. Bir de Dilan var ki keşke adam olsaydı, İdo’daki edep ve saygı da her insana örnek olacak boyuttadır. Bunların duası bana yeter de artar bile Tanrı bu tarz şeyleri bana fazlaca görmesin.” dedi.

İbrahim Tatlıses, aile fertlerine sitem etmiş, “Bu saatten sonrasında hiç kimseye hesap veremem, vereceğimi verdim. Çocuklarımın geleceklerini garantiledim. Hiç kimseye görevli değilim. Kafamı dinlemek isterim. Akrabalarım yanımda mı? Yok! Hastayım, tek başımayım kimse yanımda mı? Yok” demişti.

İbrahim Tatlıses, oğlu Ahmet i yok saydı #1

İbrahim Tatlıses, oğlu Ahmet i yok saydı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.