İbrahim Tatlıses ve eski eşi Adalet Sara arasında ipler gerildi!

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses ve eski eşi Adalet Sara arasında süregelen “düğün” polemiği sosyal medyayı salladı. İmparator, eski eşinin …

01.10.2021
İbrahim Tatlıses ve eski eşi Adalet Sara arasında ipler gerildi!

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses ve eski eşi Adalet Sara arasında süregelen “düğün” polemiği sosyal medyayı salladı. İmparator, eski eşinin kullandığı ifadelere ateş püskürdü.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz hafta D Magazin’e verdiği röportajda “İdo ve Melek Zübeyde dışında hiçbir çocuğumun düğününden haberim olmadı” ifadelerini kullanmıştı. Tatlıses’in bu cümlelerine eski eşi Adalet Sara sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepki gösterdi.

İbrahim Tatlıses’in söylediği sözlerde doğruluk payı olmadığını vurgulayan Adalet Sara, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Yapılan röportajda İbrahim Bey’in sadece Melek Zübeyde ve İbrahim’in (İdo) evliliğinden haberi olduğunu, diğer çocuklarının evliliğinden haberi olmadığını söylemesinin gerçekle hiçbir alakası yoktur. İbrahim Bey’in söylediğinin aksine her üç çocuğumun evliliğinden haberi vardı. Fakat babalık vazifesini ne yazık ki, evliliklerinde yapmadı ve yapamadı. Oğlum Ahmet Salim’in ilk evliliğinde kendisini bizzat ben aradım. İstanbul’da evi düzdük ve Şanlıurfa’da yapılacak düğün hazırlığını tarihine bildirdik. Bahaneler bularak düğüne gelmedi. Düğün günü aramadı ve daha önceden de sonradan da hiçbir yardımda bulunmadı.”

İbrahim Tatlıses ve Adalet Sara’nın evliliğinden dünyaya gelen Ahmet Tatlıses de annesinin paylaşımına destek verdi.

Adalet Sara’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı gören İmparator, eski eşine ateş püskürdü. Tatlıses, Twitter hesabından Sara’ya seslenerek “Tabi İbrahim Tatlıses geri geldi. İpime sarılan sarılana, o ipi kesersem herkes yere çakılır uyarayım. Aslında muhattap bile olmak istemiyorum ama bir cevap vermekte gerekiyor ki herkes haddini bilsin.” şeklinde konuştu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.