İbrahim Tatlıses vurulma anını söyledi

15.03.2022
İbrahim Tatlıses vurulma anını söyledi‘İmparator’ lakaplı 70 yaşındaki türkücü, 11 yıl ilkin program çıkışı yaşanmış olan silahlı hücum hakkında konuştu.


İbrahim Tatlıses vurulma anını anlattı

Vizyonun en sevilen müzik programlarından ‘İbo Show’, ara sıra duygusal anlara sahne oluyor.

Bu hafta, 14 Mart 2011 gecesi Maslak’ta uzun namlulu silahla saldırıya uğrayan ve uzun süre tedavi gördükten sonrasında sağlığına kavuşan 70 yaşındaki türkücünün açıklaması damga vurdu.

“HİSSETTİM”

Uğramış olduğu silahlı hücum sonucu ağır yaralanan İbrahim Tatlıses, “Ben hissettim. Baktım kafamdan bir şeyler damlıyor, doktora ‘Nedir bu hocam?’ dedim. ‘Oradan damlayan kan’ dedi. Kafamı yan dönmesem tam orta kısma gelecekmiş” açıklamasını yapmış oldu.

“AĞZIMDAN SULAR AKIYORDU”

Neler yaşadığını özetleyen Tatlıses, “Lavaboya gidemiyordum, ağzımdan sular akıyordu. O halden bu hale geldim Tanrı’ıma şükürler olsun. İyileşme sürecimde umudumu kaybettiğim asla olmadı.” diye konuştu.

Tatlıses, uğramış olduğu silahlı saldırıdan sonrasında altı saat devam eden bir operasyon geçirmiş ve iki hafta yoğun bakım ünitesinde kalmıştı. 6 Nisan 2011’de tedavi için uçakla Almanya’ya götürülen usta sanatçıya, sonraki yıllarda ABD’de beyin operasyonu yapılmıştı.

İbrahim Tatlıses vurulma anını anlattı #1

İbrahim Tatlıses vurulma anını anlattı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.