İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli evlendi!

Pandemi nedeniyle düğünlerini daha önce iki kez erteleyen İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli çifti dün akşam dünyaevine girdi. HABERE AİT …

08.10.2021
İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli evlendi!

Pandemi nedeniyle düğünlerini daha önce iki kez erteleyen İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli çifti dün akşam dünyaevine girdi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğulları İdo Tatlıses, üç yıldır birlikte olduğu Yasemin Şefkatli ile aile arasında sade bir törenle nişanlanmıştı. Pandemi yüzünden düğünlerini iki kez ertelemek zorunda kalan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli’nin düğünler dün Raffles Otel’de gerçekleşti. 

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in kıydığı nikahta Necdet Ulucan, Ethem Sancak, Kübra Şefkatli ve Şevket Demir nikah şahidi oldu.

ido tatlıses evlendi

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli, nikah öncesi İbrahim Tatlıses, Derya Tuna, Ayşegül Şarlı ve Sinan Şefkatli yer aldığı aile pozunu verdi. Yasemin Şefkatli, Özgür Masur imzalı bir gelinlik giydi. İdo Tatlıses’in damatlığını ise Faruk Saraç hazırladı.

550 kişinin katıldığı düğüne birbirinden ünlü isimler katıldı.

İdo Tatlıses davul zurna eşliğinde müstakbel eşinin evine gitti. ‘Kız evi naz evi’ diyen Şefkatli’nin arkadaşları İdo Tatlıses’ten para istedi. Mutlu çift daha sonra davul zurna eşliğinde evin kapısına indi. Karşılıklı göbek atan sevgililerin o anları kameralara yansıdı.

ibrahim tatlıses idonun düğünü

İdo’nun annesi Derya Tuna, önceki gün İstinyePark’da objektiflere takıldı. Oğlu İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’nin düğünü öncesi görüntülenen Tuna “Düğün hazırlıkları nasıl gidiyor?” sorusuna gülümseyerek, “Arkadaşlar şafak bir, yarın düğünümüz var. Gerçekten çok heyecanlıyım, son eksiklerimi tamamlamaya geldim” dedi.

Çiftin düğününe, 500 kişi şahitlik edecekmiş. Bu arada İbrahim Tatlıses’in, oğlu ve müstakbel gelininin bu mutlu günü için hiçbir masraftan kaçınmadığı konuşuluyor.

ido tatlıses yasemin şefkatli

Aile arasında gerçekleştirilen törene İbrahim Tatlıses, Derya Tuna ve Yasemin Şefkatli’nin ailesi katıldı. Doğru zamanı beklediklerini söyleyen Yasemin Şefkatli, “Bizim için her şey hazır. Herkesin keyifle gelebileceği bir şekilde olsun istiyorum” diyerek bekleyeceklerini belirtmişti.

ido tatlıses yasemin şefkatli

Yasemin Şefkatli, ‘Mayıs sonu evleniyoruz. Şahitler aile büyüklerimiz. Bir otelde 50 kişilik tören olacak. Gelinliğim hazır’ dedi.

NE OLMUŞTU?

İdo Tatlıses “Öncelikle kameralar önünde Yasemin’e teşekkür etmek istiyorum. Çünkü en çok korktuğum olay tuzlu kahveydi ama o ballı kahve yaptı” dedi. 28 yaşındaki şarkıcı, “Düğün konusuna gelirsek ülkemizdeki corona olaylarının bir an önce geçmesini bekliyoruz. Çünkü düğünsüz damat olmaz” diyerek, muhabirlere cevap verdi.

Geçtiğimiz günlerde aile arasında yapılan bir törenle nişanlana sanatçı İbrahim Talıses’in oğlu İdo ve Yasemin çifti hiç ara vermeden düğün tarihlerini açıkladı. 20 Aralık’ta hayatlarını birleştirecek olan çiftin düğün mekanları olarak seçtikleri yer Haliç Kongre Merkezi oldu.

Görkemli bir düğün yapmaya karar veren çiftin pandemi yüzünden kapasiteyi yarıya düşürseler bile en az bin kişi mutluluklarına şahitlik edecek diye planlanıyor.

Tatlıses’in Perihan Savaş’tan olan kızı Melek Zübeyde, Volkan Akkaş ile Nisan 2008’de, fuar ve kongrelere ev sahipliği yapan Hilton Convention Center’da evlenmişti.

Mekan olarak Haliç Kongre Merkezi’ni seçen İbrahim Tatlıses’in oğlunun düğünü, kızının düğününden daha kalabalık ve daha görkemli olacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.