İlk soruda elenen yarışmacı Milyoner’e damga vurdu!

Kim Milyoner Olmak İster’e katılan ve ailesinin şekerci ve çikolatacı olduğunu söyleyen Murat Serkan Besler isimli yarışmacı, “Hangisi …

25.09.2021
İlk soruda elenen yarışmacı Milyoner’e damga vurdu!

Kim Milyoner Olmak İster’e katılan ve ailesinin şekerci ve çikolatacı olduğunu söyleyen Murat Serkan Besler isimli yarışmacı, “Hangisi tatlıcılarda bulunabilecek ürünlerden birinin adıdır?’ sorusuna yanlış cevap verdi. Sunucu Kenan İmirzalıoğlu’nun yarışmacıya nasihati geceye damga vurdu.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla her hafta ekranlara gelen efsane yarışma Kim Milyoner Olmak İster’in son bölümüne yarışmacı Murat Serkan Besler damga vurdu. İlk soruda elenen yarışmacıya Kenan İmirzalıoğlu’ndan bir nasihat geldi.

50 yaşında olan ve yarışmaya Eskişehir’den katılan Murat Serkan Besler, Esslingen Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu. Bir süre dedesine ait şekerleme şirketinde çalıştığını ifade eden Serkan Besler, son zamanlarda çelik konstrüksiyondan hobi bahçe evleri yaptığını da söyledi.

Yarışmacının ilk soruda karşısına, “Hangisi tatlıcılarda bulunabilecek ürünlerden birinin adıdır?” sorusu çıktı.

Yarışmacı soruya ‘sıcak keşkül’ cevabını verdi ve yarışmadan daha ilk soruda elendi.

Stüdyodakiler cevap sonrası büyük şaşkınlık yaşadı. Yarışmacı, ilk soruda elendi ve ödül alamadı. Elenen yarışmacıya ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu bir nasihatte bulunarak, “İnsan bildiği yerden çok yanılırmış” diye konuştu.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.