İmamoğlu’ndan oldukça net Kılıçdaroğlu mesajı! ‘Bizi kavga ettirecek biri hemen hemen doğmadı’

23.01.2022
İmamoğlu’ndan oldukça net Kılıçdaroğlu mesajı! ‘Bizi kavga ettirecek biri hemen hemen doğmadı’


CHP’de Ekrem İmamoğlu ve Kılıçdaroğlu kanatlarının ikiye bölündüğü öne sürülmüştü. CHP İstanbul İl Örgütü’nün meclis üyeleri buluşmasında, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu’nun mesajları dikkat çekti. İmamoğlu yapmış olduğu açıklamada “Parti içinde yada haricinde uzlaşamayacağımız kimse olmamalı. Genel başkanımla beni kavga ettirecek bir Tanrı’ın kulu hemen hemen Türkiye topraklarında doğmadı” dedi.

Cumhuriyet gazetesinden Sena Tufan’ın haberine nazaran, CHP İstanbul İl Örgütü’nün meclis üyeleri buluşması dün gerçekleşti. Şarkı sözleri sebebiyle tepkilere maruz kalan olan sanatçı Sezen Aksu’nun şarkılarının çalışılmış olduğu etkinlikte, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu ve CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da mühim mesajlar verdi.

İmamoğlu ise parti içi gruplaşmalara değinerek “Parti içinde yada haricinde uzlaşamayacağımız kimse olmamalı. Genel başkanımla beni kavga ettirecek bir Tanrı’ın kulu hemen hemen Türkiye topraklarında doğmadı. İstanbul seçimlerindeki başarımızın arkasında birlik ve beraberlik vardı. ‘Ben değil biz dedik’ şimdi gene, ‘Ben değil biz ve dostlarımız’ diyoruz” diye konuştu.

İmamoğlu, İBB’deki teftişi hatırlatıp “Meclis’teki dost İBB’de 550 terörist var demişti. ‘Bulun, getirin’ diyoruz, ortada kimse yok. Her gün İmamoğu, her gün İBB, her gün İstanbul ile uğraşıyorlar. Fakat şunu bilsinler ki ne korkarız ne de ayakkabı bırakırız” ifadelerini kullandı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
“Donmuş eşekler” toplumsal medyada gündem oldu! Valilikten izahat
Adanalı çiftçiyi şoke eden olay: Uzaylılar gelmiş, dünyaya ait değilAdanalı ziraatçıyı şoke eden vaka: Uzaylılar gelmiş, dünyaya ilişkin değil
Dünyanın gözü orada! Dünyanın gözü orada! “Kimse için hayırlı olmaz”YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.