İmamoğlu’ndan dikkat çeken satmaca çıkışı: Milletimiz karar versin

18.02.2022
İmamoğlu’ndan dikkat çeken satmaca çıkışı: Milletimiz karar versin


Faturalardaki artış Türkiye’de hem siyasetin hem vatandaşın gündeminden düşmüyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet Bahçeli bugün kendi partilerinin belediye başkanlarına su faturlarında KDV indirimine gitmesi için yönerge verdi. Yaşanmış olan bu gelişmelerin ardında İBB Başkanı da toplumsal medya hesabından faturalarla ilgili yeni bir paylaşımda bulunmuş oldu.

“MİLLETİMİZ KARAR VERSİN”

İmamoğlu Twitter adresinden, “Mühim bir bilgilendirme! Suda KDV indirimi %7 oranında yapılmış oldu sadece Büyükşehir Belediyelerinin su temin maliyeti 1 yılda %100’den fazla arttı. Elektrik, doğalgaz ve su faturalarınızı yan yana koyun, hangi faturada indirim gerekiyor milletimiz karar versin.” ifadelerini kullandı.

Ekrem İmamoğlu’nun paylaşımı şu şekilde;

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
5 anket şirketinden çarpıcı sonuçlar! 5 anket şirketinden çarpıcı sonuçlar! “Oldukca garip” diyerek duyuruldu
Son dakika: Rusya'dan peş peşe kritik hamle... "Askeri tedbirler uygulamak zorunda kalacağız"Son dakika: Rusya’dan peş peşe eleştiri hamle… “Askeri tedbirler uygulamak zorunda kalacağız”
Sıla Şentürk'ün katili ilk kez konuştu! İtiraf...Sıla Şentürk’ün katili ilk kez konuştu! İtiraf…YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir